۷۹۰۰ تن گندم در مازندران خرید تضمینی شده است

سید محمد جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اولین محموله های گندم در سال زراعی جاری در ۱۰ مرکز خرید از ۳۵ مرکز دایر شده تحویل شد و با توجه به پیش بینی سازمان جهاد کشاورزی انتظار می رود ۱۸۳ هزار تن گندم از کشاورزان استان در سالجاری خریداری شود.

مهندس جعفری به قیمت خرید تضمینی گندم در سال زراعی جاری اشاره کرد و گفت : قیمت خرید تضمینی در سال جاری برای هر کیلوگرم گندم معمولی با احتساب ۴ درصد افت مفید و ۲ درصد افت غیر مفید ۱۲ هزار و ۷۰۵ ریال و گندم دوروم ۱۳ هزار و ۶۸ ریال تعیین شده است.

وی افزود: به ازای هر افت مفید ۴ ریال و افت غیر مفید ۴۵ ریال بهای گندم تحویلی افزایش یا کاهش خواهد یافت.

جعفری با اشاره به اینکه در سال زراعی جاری لیست کشاورزان گندمکار توسط سازمان جهاد کشاورزی به مراکز خرید اعلام خواهد شد، گفت: خرید تضمینی گندم مستقیم از کشاورزان انجام خواهد شد و با اعلام لیست کشاورزان هرگونه عوامل واسطه و دلالی در امر خرید حذف خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۷۹۰۰ تن گندم در مازندران خرید تضمینی شده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات