لزوم راستی آزمایی وضعیت اشتغال/ آمار واقعی بیکاران کرمان مشخص شود

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم‌حسینی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه کارگروه اشتغال استان کرمان در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری اظهار کرد: راستی‌آزمایی در زمینه آمار اشتغال ثبت شده در استان کرمان صورت می‌گیرد.

رزم حسینی با تاکید بر اینکه پیگیری بیمه قالیبافان در استان کرمان باید هر چه سریعتر انجام شود، گفت: سال گذشته بحث مهم خود اشتغالی و اشتغال در صنایع کوچک مطرح شد و مدتی دستگاه های مجری روی این طرح کار کردند که به مرحله اجرایی رسید و مبالغی نیز برای این منظور توسط برخی سازمان ها در کشور تخصیص داده شد.

وی افزود: با توجه به انسجامی که برای طرح دیده شده بود از طریق تسهیلات خود اشتغالی برای بیش از ۱۳ هزار نفر با تخصیص ۷۴ درصد مبالغ  شغل ایجاد شد و در سال جاری نیز باید بحث خود اشتغالی را همچنان با جدیت دنبال کرد.

رزم حسینی با اشاره به اینکه در چارچوب اقتصاد مقاومتی مدیران و مسئولان کشور و استان به دنبال اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی در عمل هستند، گفت: پیگیری مدیران و مسئولان در این زمینه در استان کرمان که به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی انتخاب شده است نقش تعیین کننده ای در حوزه عملکرد آن ها دارد.

 استاندار کرمان تصریح کرد: ستاد سرمایه گذاری استان کرمان نیز به شدت در رابطه با بحث اشتغالزایی فعال بوده و امیدواریم، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تعاون کارها را در رابطه با ایجاد شغل با جدیت دنبال کند و کارگروه اشتغال نیز میزان شغل را در استان کرمان به طور دقیق رصد می‌کند.

وی گفت: تعداد بیکارانمان بیش از ارقام و آمار ارائه شده است و ما دنبال آمار واقعی بیکاران در استان کرمان هستیم تا بتوانیم از اعتبارات دولتی استفاده کنیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لزوم راستی آزمایی وضعیت اشتغال/ آمار واقعی بیکاران کرمان مشخص شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات