بهبود کیفیت خدمات بهزیستی در استان بوشهر

به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد ستوده ظهر یکشنبه در نشست شورای اداری اداره کل بهزیستی استان بوشهر اظهار داشت: سازمان بهزیستی خدمات بسیار خوبی را به جامعه تحت پوشش ارائه می‌کند و در استان بوشهر نیز شاهد ارائه این خدمات مناسب هستیم.

وی بر لزوم تقویت و توسعه سازمان بهزیستی تاکید کرد و ادامه داد: سازمان بهزیستی با کمک به افراد معلول باعث می‌شود تا این افراد درجات ارتقا را پیموده و به جایگاه‌های بالاتری دست یابند.

مدیرکل حوزه استاندار بوشهر به نقش مهم سازمان بهزیستی در ارتقای اجتماعی جامعه و مقابله با آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و افزود: توسعه سلامت، توان‌بخشی و پیشگیری از جمله خدمات مهم سازمان بهزیستی است.

وی بر لزوم معرفی هرچه‌بیشتر خدمات سازمان بهزیستی به جامعه تاکید کرد و گفت: استاندار و دیگر مسئولان استان بوشهر به قشر آسیب‌پذیر جامعه توجه ویژه‌ای دارند و در این راستا همکاری و تعامل خوبی را با سازمان‌های خدمات‌دهنده دارند.

ستوده خواستار ارائه خدمات مناسب به اقشار ضعیف و مستضعف و آسیب‌پذیر شد و بیان کرد: باید کیفیت خدمات بهزیستی در استان بوشهر افزایش یابد و از ظرفیت‌های خیرین نیز به خوبی استفاده شود.

مدیرکل حوزه استاندار بوشهر اضافه کرد: استفاده از سازمان‌های مردم‌نهاد در این سازمان می‌تواند در ارائه خدمات به جامعه هدف نقش مهمی داشته باشد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « بهبود کیفیت خدمات بهزیستی در استان بوشهر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات