مراسم گلریزان شیرخوارگاه امام علی (ع) کرج برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدکریمی در مراسم بازدید از شیرخوارگاه امام علی (ع) که ظهر یکشنبه با حضور سرپرست بهزیستی شهرستان کرج و روسای اتحادیه های مختلف برگزار شد، اظهار کرد: بدون شک دیدار و سرکشی از کودکان این مرکز برکات و نعمت های فراوانی را برای زندگی آدمی به همراه دارد.

وی با بیان اینکه کودکان همواره تشنه محبت و مهربانی هستند از این رو می طلبد در ایام مختلف سال نسبت به دیدار از شیرخوارگان و نوزدان در این دسته از مراکز اقدام کرد، افزود: اتاق اصناف استان البرز به همراه سایر اتحادیه های موجود آمادگی خود را در زمینه ارائه کمک های مادی و معنوی به این مرکز اعلام می  دارد.

وی با بیان اینکه به موجب کمک به شیرخوارگاه حضرت علی(ع) بنا داریم مراسم متمرکز جشن گلریزان برای جذب کمک های خیرین را در مرداد ماه سال جاری برگزار کنیم، خاطرنشان کرد: به طور قطع خیرین همان گونه که در سایر بخش ها فعالیت دارند حضور چشمگیری در این مراسم گلریزان پیدا می کنند.

در ادامه هاشمی معاون اجتماعی بهزیستی شهرستان کرج تصریح کرد: نیازهای شیرخوارگاه امام علی(ع) برای جذب کمک خیرین در بخش های مختلف احصاء شده است.

وی با تاکید بر اینکه بیش از ۹۸ درصد گذران شیرخوارگاه  امام علی(ع) کرج توسط خیرین تامین می شود، گفت: خیرین می توانند در مباحث مختلف نظیر بخش آموزش، درمان،زیرساخت های فیزیکی و نرم افزاری مساعدت لازم را داشته باشند.

همچنین امینه کاشانیان مدیریت شیرخوارگاه امام علی (ع)کرج بیان کرد: ظرفیت شیرخوارگاه ۱۰۰ فرزند است که تا امروز ۵۰۰ الی ۶۰۰ کودک به این مرکز ورود و خروج پیدا کرده اند.

وی با تاکید بر اینکه در این مرکز فرزندان بد سرپرست و بی سرپرست تحت حمایت قرار می گیرند، تصریح کرد: بیشترین نیازهای این مرکز توسط کمک های خیرین برطرف می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مراسم گلریزان شیرخوارگاه امام علی (ع) کرج برگزار می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات