کمبود نیرو مهم‌ترین مشکل بهزیستی استان بوشهر است

به گزارش خبرنگار مهر، خدیجه پوربهی ظهر یکشنبه در نشست شورای اداری بهزیستی استان بوشهر اظهار داشت: مدیریت ارشد استان بوشهر توجه ویژه‌ای به بهزیستی داشته است و شاهد همکاری و تعامل مناسبی برای اجرای طرح‌های مورد نظر در این حوزه هستیم.

وی به فعالیت ۴۶۷ نفر در سازمان بهزیستی استان بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: در بهزیستی استان، ۲۴۹ پست سازمانی متصدی ندارد و امیدواریم شاهد تقویت نیروی انسانی در این سازمان باشیم.

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر با اشاره به اینکه ۶۵ نیرو از این سازمان بازنشسته و از سازمان خارج شده‌اند، خاطرنشان کرد: کمبود نیرو مهم‌ترین مشکل بهزیستی استان بوشهر است و امیدواریم مشکلات تامین نیرو در این سازمان حل شود.

وی از ارائه بیش از ۱۵۰ فعالیت و خدمت تخصصی توسط سازمان بهزیستی خبر داد و اضافه کرد: این خدمات از بدو تولد تا پس از مرگ ارائه می‌شود که تلاش می‌شود بهترین خدمات را به جامعه تحت پوشش ارائه کنیم.

پوربهی از فعالیت ۱۶۸ مهدکودک در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: ۱۶۷ مرکز به بخش خصوصی واگذار شده است و فقط یک مرکز دولتی در سطح استان فعالیت دارد.

وی از ارائه خدمات به چهار هزار و ۳۰۰ زن بی‌سرپرست در استان بوشهر خبر داد و افزود: سازمان بهزیستی از زنان بدسرپرست و بی‌سرپرست و زنانی که مشکلات خاص دارند حمایت می‌کند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کمبود نیرو مهم‌ترین مشکل بهزیستی استان بوشهر است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات