برنامه های اوقات فراغت تنها مربوط به فصل تابستان نیست

فرهنگ مکتبداری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان یکی از نیازهای ضروری در سطح جامعه است و در این راستا همکاری تمامی ادارات و سازمان های دولتی همکار در این حوزه یک نیاز لازم است.

وی به برنامه‌ریزی و هدفمند کردن برنامه های اوقات فراغت و هماهنگی بین دستگاه‌های متولی اشاره کرد و گفت: با استقرار معاونت جوانان در اداره کل ورزش و جوانان به عنوان دبیرخانه، روند رسیدگی به امورات این بخش و تلاش برای اجرای برنامه های کاربردی عملیاتی می شود.

  وی با اشاره به نقش تاثیر گذار برنامه های اوقات فراغت برای نوجوانان و جوانان، همکاری و تعامل دستگاه های عضو ستاد را لازمه اجرای بهتر و موثرتر برنامه های اوقات فراغت دانست و گفت: این هماهنگی باعث می شود تا زمینه برای بهره برداری مناسب و صحیح از تمامی ظرفیت های وجود در استان فراهم شود.

 معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: اوقات فراغت و برنامه های آن صرفا نباید در ایام فصل تابستان برگزار شود و باید در طول سال برای جامعه هدف خود برنامه داشته باشد.

مکتبداری هدف از برگزاری برنامه های اوقات فراغت را استعداد یابی و کشف ظرفیت ها و توانمندی های نوجوانان و جوانان را عنوان کرد و اظهار داشت: این امر را مستلزم همکاری و همدلی مسئولین و اعضای ستاد می باشد و انتظار داریم که این مهم به بهترین شکل ممکن در استان کردستان عملیاتی و اجرایی شود.

 مکتبداری عنوان کرد: ستاد غنی سازی اوقات فراغت در سال جاری اطلاع رسانی، آموزش، هم افزایی امکانات، تقسیم کاراستانی و تهیه برنامه مناسب جهت ارائه در ستاد ساماندهی امور جوانان را سرلوحه کار خود قرار خواهد داد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برنامه های اوقات فراغت تنها مربوط به فصل تابستان نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات