فناوری‌های قدیمی صنایع استان یزد بروز‌رسانی شود

محمدحسین ماجدی مدیرکل استاندارد یزد مدیرکل استاندارد یزد با اشاره به اینکه فناوری برخی صنایع در یزد قدیمی است، گفت: عدم بروزرسانی فناوری این صنایع سبب بروز مشکل در استان می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، حسین ماجدی صبح امروز در نشست شورای اداری استان یزد با اشاره به اهمیت توجه به استاندارد و توسعه فرهنگ رعایت استاندارد در جامعه اظهار داشت: یکی از برنامه های سازمان استاندارد که به صورت ویژه دنبال می‌شود، بحث علامت استاندارد در زمینه صنایع غذایی است.

وی با بیان این مطلب که این طرح در استان یزد هم به صورت ویژه دنبال می‌شود تا جلوی مشکلات احتمالی در زمینه عدم استاندارد صنایع غذایی گرفته شود، گفت: استاندارد صنایع غذایی در این طرح به صورت ویژه مد نظر قرار گرفته است.

مدیرکل استاندارد استان یزد خاطرنشان کرد:  موضوع دیگری که در استان یزد باید به آن توجه کرد بحث فناوری است که در صنایع استان یزد به کار گرفته می‌شود.

ماجدی ادامه داد: فناوری و دستگاه‌های برخی از صنایع در استان یزد قدیمی است و استفاده از این صنایع بدون توجه به نوآوری و بروزرسانی آنها، می‌تواند در آینده با مشکلاتی همراه شود.

وی ادامه داد: در صورتی که سرمایه‌گذاری در زمینه بروزرسانی این فناوری و دستگاه‌ها صورت نگیرد، ممکن است این واحدها توان کار در آینده را نداشته باشند و به تعطیلی کشیده شوند.

مدیرکل استاندارد استان یزد تعطیل شدن این واحدها را با ایجاد مشکل برای استان در زمینه‌های مختلف از جمله اشتغال همراه دانست و گفت: باید نسبت به بروزرسانی این صنایع در استان یزد اقدام مناسب صورت گیرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فناوری‌های قدیمی صنایع استان یزد بروز‌رسانی شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات