مجوز مرکز علمی کاربردی استانداری چهارمحال و بختیاری صادر شود

استاندار چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای صدور مجوز مرکز علمی کاربردی استانداری استان مسئولان بیشتر تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، قاسم سلیمانی ظهر امروز در دیدار با رئیس مؤسسه علمی کاربردی مدیریت شهری و روستایی وابسته به وزارت کشور اظهار داشت: آموزش ضمن خدمت در گذشته نیز وجود داشته است اما واگذار کردن این فعالیت به مراکز علمی کاربردی، سبب بهبود و عملی‌تر شدن این گونه آموزش‌ها به کارکنان و آشنایی آن‌ها با علم روز مرتبط به فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه عملکرد مرکز علمی کاربردی استانداری نسبت به سایر دانشگاه‌ها در توسعه همه جانبه استان بازخورد عینی بیشتری دارد، افزود: مرکز رشد و فناوری دانشگاه شهرکرد پس از بحث و تبادل نظر با مسئولان این دانشگاه به مرکز علمی و کاربردی استانداری واگذار شد و امیدواریم مراحل نهایی کار و واگذار کردن سند به زودی به نتیجه برسد.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه برای احداث مرکز رشد و فناوری درون محوطه دانشگاه شهرکرد کمک می‌شود، خاطرنشان کرد: متأسفانه تعصب‌بخشی یکی از مشکلات کشور است به گونه‌ای که برخی مدیران برای انجام این کار تعصب و مخالفت بی‌مورد نشان می‌دهند.

سلیمانی با مطلوب ارزیابی کردن ایجاد خوشه‌های فناوری در مراکز علمی کاربردی بیان کرد: استفاده از اساتید و مدرسان مجرب در راستای انجام پژوهش‌های حوزه استانداری سبب می‌شود این مجموعه در خدمت شهرداری‌ها و استانداری‌ها عملکرد بهتری داشته باشد.

وی خواستار تقسیم‌بندی منطقه‌ای یکسان استان‌ها در زمینه‌های مختلف شد و گفت: متأسفانه در تقسیم‌بندی استان‌ها به صورت منطقه‌ای چندگانگی در وزارت کشور وجود دارد که باید این عمل به گونه‌ای باشد که استان‌هایی که با هم نقاط مشترک دارند در کنار یکدیگر قرار گیرند تا بتوانند تبادل علمی و اطلاعاتی انجام دهند.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه این شیوه تقسیم‌بندی در تصمیم‌گیری‌ها ایجاد تناقض می‌کند، ادامه داد: وزارت کشور و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با توجه به برنامه تقسیم‌بندی منطقه‌ای استان‌ها را انجام دهد و دیگر دستگاه‌ها را نیز ملزم به انجام این کار کنند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجوز مرکز علمی کاربردی استانداری چهارمحال و بختیاری صادر شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات