تعامل سازمان‌های مردم نهاد ایران و عراق

به گزارش خبرگزاری مهر، دیدار دوجانبه مجمع جهانی مستضعفین به نمایندگی سازمان های مردم نهاد استان تهران و موسسه تطوع للمجتمع المدنی از عراق در دفتر جمعیت کارآفرینان برگزار شد. 

بر اساس این گزارش، در این نشست روسا و مدیران سازمان های مردم نهاد استان تهران و مسئول سازمان مردم نهاد عراقی دیدار کرده و با یکدیگر به گفت وگو پرداختند.

«فاضل المالکی» مدیر موسسه تطوع للمجتمع المدنی در این کنفرانس ضمن معرفی خود و بیان فعالیت های این سازمان تصریح کرد: از ۲۰ سال گذشته فعال مردمی بوده ام و تا کنون با همکاری سازمان ملل متحد، هلال احمر و سازمان های بشردوستانه همکاری داشته ام و در همه زمینه ها از جمله گردشگری، فرهنگی، ورزشی، حقوق کودک، حقوق زن، چالش ها و مشکلات اجتماعی فعالیت داشته ام. 

مدیر موسسه تطوع للمجتمع المدنی با اظهار تمایل همکاری با سازمان های مردم نهاد ایران بیان کرد: انسان در زندگی آرزوهایی دارد. سال ها به دنبال سعادت و خوشبختی گشتم و امورات مختلفی را تجربه کردم و در نهایت این سعادت و خوشبختی را در میان مردم یافتم آن زمانی که به کودک فقیر یا خانواده نیازمندی کمک می کنم، احساس آرامش می کنم.

در ادامه مدیران سازمان های مردم تهران از فعالیت های خود توضیحاتی ارائه دادند و آشنایی و شناخت دوجانبه ای میان نهادهای سازمان های مردم نهاد ایران و عراق بوجود آمد.

در پایان طرف ایرانی لوح تقدیری به منظور تشکر از تلاش های فاضل المالکی به ایشان تقدیم نمود و یکی از صنایع دستی که محصول فعالان مدنی بود، اهدا کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعامل سازمان‌های مردم نهاد ایران و عراق» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات