آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

به گزارش مشرق، امیر قطبی از دفتر پخش فیلمیران درباره آمار فروش فیلم های روی پرده گفت: فروش فیلم های روی پرده تا پایان روز پنجشنبه به شرح زیر است:
 
فیلم سینمایی« رسوایی2» با 25 سینما در تهران  یک میلیاد رو 300 میلیون و در شهرستان با 35 سینما 750 میلیون تومان و در مجموع 2 میلیارد و 50 میلیون تومان فروخته است.
 
وی افزود: «یک دزدی عاشقانه» در 30 روز نمایش خود در تهران با 25 سینما به فروش 970 میلیون تومانی و در شهرستان با 15 سینما به فروش 110 میلیون تومانی و در مجموع به فروش یک میلیارد و 80 میلیون تومانی دست یافته است.
 
قطبی عنوان کرد با توجه به دستور شورای صنفی نمایش مبنی بر اکران دوباره فیلم های نوروزی«بادیگارد» و «ابد و یک روز» مجدد به روی پرده رفتند و «بادیگارد» د 78 روز نمایش خود در 10 سینمای تهران به فروش 4 میلیاردو 420 میلیون تومانی و در شهرستان با 20 سینما دو میلیارد و 350 میلیون تومان و در مجموع به فروش 6 میلیاردو 770 میلیون تومانی رسیده است.
 
وی خاطرنشان کرد: «ابد و یک روز» هم در 78 روز نمایش در تهران 6 میلیارد و 850 میلیون تومان و در شهرستان 3 میلیارد و 250 میلیون تومان  و در مجموعه 10 میلیارد و 100 تومان فروخته است.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات