اگر مظلومي يك هفته ديرتر به 90 مي‌رفت

دیروز ظریفی می‌گفت: «اگر پرویز مظلومی یک هفته دیرتر به برنامه 90 می‌رفت چه اتفاقی می‌افتاد؟!» به گزارش نامه نیوز ، آخرين برنامه 90 با محوريت بررسي فينال جام‌حذفي و با حضور پرويز مظلومي روي آنتن شبكه سوم سيما رفت. پرويز مظلومي به عنوان اولين مهمان برنامه به استوديو رفت و پس از شركت در قرعه‌كشي مسابقه پيام كوتاه هفته قبل صحبت‌هايي را مطرح اما در ادامه تلاش كرد دل همه را به دست بياورد.
ديروز ظريفي مي‌گفت: «اگر پرويز مظلومي يك هفته ديرتر به برنامه 90 مي‌رفت چه اتفاقي مي‌افتاد؟!»
تصورش را بكنيد اگر پرويز مظلومي يك هفته ديرتر به برنامه 90 مي‌رفت به طور حتم اسم آن بازيكن بزرگ استقلال را كه شبانه به منزل فرهاد مجيدي رفته، مي‌آورد!
او نام آن فرد و عضو محترم باشگاه را فاش مي‌كرد كه تا 4 صبح از فرهاد مجيدي خواهش كردند بيايد و سرمربي استقلال شود! او در پاسخ به اين سؤال فردوسي‌پور كه آيا الان سرمربي استقلال است يا خير، مي‌گفت: «قرارداد من 2 ساله بود اما الان شخص ديگري سرمربي است!»
همين طور پرويز مظلومي كه در آن برنامه گفته بود «من كسي نيستم كه تقصيرات را به گردن ديگران بيندازم» ديگر اين حرف را نمي‌زد و زمين و زمان را احتمالاً به هم مي‌دوخت!
سرمربي استقلال به جاي حمايت از بهرام افشارزاده شايد مي‌آمد و مي‌گفت: «چرا بايد به جاي خريد بازيكن جديد آقاي افشارزاده 3 ميليارد تومان به خاطر بدهي به بازيكنان خارجي پرداخت كند؟!»
مظلومي احتمالاً از بدقولي اسپانسر باشگاه و آن فردي كه قرار بوده پول بازيكنان را بدهد حرف مي‌زد. سرمربي سابق (!) استقلال از جلسات متعدد هيأت مديره صحبت مي‌كرد و جلسات متعدد با گزينه‌هاي احتمالي جانشيني خودش در فاصله 4 هفته به پايان ليگ پانزدهم و الخ!
اگر پرويز مظلومي يك هفته ديرتر به برنامه 90 مي‌رفت از حاميان دراگان اسكوچيچ، عليرضا منصوريان و فرهاد مجيدي براي جانشيني خود حرف مي‌زد و افشاگري مي‌كرد.
اما اين‌چنين نشد. مظلومي يك روز قبل از تشكيل جلسه هيأت مديره استقلال تهران به برنامه 90 رفت. احتياط پيشه كرده و با تعريف و تمجيد از همه اعضا و اركان باشگاه سعي كرد در استقلال بماند در حالي كه نظر ديگران اين نبود! برخي معتقدند پرويز مظلومي فرصت خوبي را در آخرين برنامه 90 براي دفاع از خود از دست داد و ما هم با اين موضوع موافقيم!

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اگر مظلومي يك هفته ديرتر به 90 مي‌رفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات