تصادف دو بچه محل زورگیر را به دام انداخت

دو زورگیر غرب تهران هنگام فرار از دست پلیس تصادف کرده و سرانجام پس از ارتکاب دهها سرقت و زورگیری دستگیر شدند. ساعت18 روز پازندهم اردیبهشت ماموران کلانتری 154 چیتگر در حین گشت زنی در منظقه وردآورد متوجه شدندسرنشنیان یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا 125 در حال زورگیری از یک رهگذر هستند.

دو سرنشین موتورسیکلت با مشاهده واحد گشت پلیس بلافاصله فرار کردند که ماموران کلانتری با اطلاع از هویت آنها اقدام به تعقیب آنها کردند،سرانجام پس از گذشت دقایقی از تعقیب و گریز ، دو سارق و زورگیر موتورسوار در حین فرار با یک دستگاه خودرو پژو 405 عبوری تصادف کرده و بلافاصله توسط مأموران کلانتری دستگیر و در بازرسی اولیه از آنها دو قبضه چاقو و قمه کشف و هر دو نفر به کلانتری منتقل شدند.

همزمان با دستگیری و انتقال متهمان به کلانتری، فردی که متهمان گوشی تلفن همراهش را سرقت کرده بودند به کلانتری 154مراجعه و ضمن شناسایی گوشی مسروقه ی خود ، با طرح شکایت از متهمان گفت: این دو نفر در حال پرسیدن ساعت از من بودند که ناگهان ترک نشین موتور با تهدید چاقو اقدام به گرفتن گوشی تلفن همراهم کرد. آنها قصد وارسی محتویات داخل جیب ها و سرقت وجوه نقد مرا نیز داشتند که ناگهان گشت کلانتری در محل حاضر شد و این دو نفر تنها با سرقت گوشی تلفن همراه از محل متواری شدند.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع زورگیری و به دستور دادیار شعبه چهارم دادسرای ناحیه 34 تهران ، پرونده برای  رسیدگی در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.  

متهمان به نام های حسن 20 ساله  و علی اکبر19 ساله پس از انتقال به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ صراحتا به دهها فقره زورگیری از عابران پیاده و افراد رهگذر در مناطق غرب و جنوب غرب تهران به ویژه در مناطق صادقیه، جنت آباد، سعادت آباد، وردآورد، جاه مخصوص و ... اعتراف کردند که در ادامه رسیدگی به پرونده ی آنها و با بررسی پرونده های مشابه ، کارآگاهان موفق به شناسایی بیش از 20 مالباخته ای شدند که گوشی های تلفن همراه و وجوه نقدشان توسط متهمان  به شیوه زورگیری سرقت شده بود.

تصادف دو بچه محل زورگیر را به دام انداخت

سرهنگ کارآگاه احمـد نجفی ، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان و اعتراف صریح هر دو متهم به دهها فقره زورگیری با سلاح سرد و برای شناسایی سایر جرایم ارتکابی آنها و همچنین شکات و مالباختگان ، دستور انتشار بدون پوشش تصاویر هر دو متهم از سوی دادیار پرونده صادر شده است. ه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصاویر متهمین شدند می توانند برای  پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان آزادی – خیابان زنجان شمالی مراجعه کنند. 

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تصادف دو بچه محل زورگیر را به دام انداخت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات