آیا سوالات امتحانات نهایی لو رفت؟

آیا سوالات امتحانات نهایی لو رفت؟به گزارش مشرق، امتحانات خردادماه سال 95 دانش آموزان با حاشیه‌های متعددی روبرو بود که یکی از این موارد لو رفتن سوالات امتحانات نهایی در دروسی مانند جغرافیا و آمادگی دفاعی است.
 
مهدی نوید ادهم دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در خصوص لو رفتن سوالات امتحانات نهایی درس آمادگی دفاعی گفت: بنده لو رفتن سوالات را تأیید یا تکذیب نمی‌کنم و شورای عالی آموزش و پرورش نیز در رابطه با این موارد بحث نمی‌کند.
 
وی افزود: در خصوص امنیت امتحانات نهایی قوانین و مقررات زیادی وجود دارد و بنده نیز متأسفانه شنیده‌ام که سوالات امتحانانت نهایی لو رفته است اگر چنین موضوعی صحت داشته باشد مربوط به خطای نیروی انسانی است.
 
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: این موضوع در دست بررسی است و مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در حال بررسی و رسیدگی به ماجرا است.
 
در همین رابطه عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: طی 50 سال اخیر تاکنون سوالات امتحانات نهایی لو نرفته است و تمامی اخبار در این رابطه صحت ندارد.
 
وی افزود: لو رفتن سوالات امتحان درس آمادگی دفاعی مربوط به شهر تهران است و این درس جزو امتحانات نهایی نبوده بلکه امتحان آن داخلی است و اگر سوالات آن لو رفته باشد شهر تهران در این زمینه باید پاسخگو بوده و موضوع را بررسی کند.
 
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش به خانواده‌ها هشدار داد که افراد و یا شبکه های مجازی که ادعای فروش سوالات امتحانات نهایی را می‌دهند کاملاً کلاهبردار بوده و این موضوع شیادی است، از آنها خواست که فریب این افراد را نخورند.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آیا سوالات امتحانات نهایی لو رفت؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات