دو زورگیر جوان قلعه حسن خان دستگیر شدند +تصاویر

به گزارش مشرق، در ساعت 18:00 ، پانزدهم اردبیهشت ماه مأمورین کلانتری 154 چیتگر در حین گشت زنی در منظقه وردآورد متوجه شدند که سرنشنیان یک دستگاه موتررسیکلت طرح هوندا 125 در حال زورگیری از یک رهگذر هستند .  
 
دو سرنشین موتورسیکلت

با مشاهده واحد گشت پلیس بلافاصله فرار کردند که مأمورین کلانتری با اطلاع از هویت آنها اقدام  به تعقیب آنها نمودند ؛ سرانجام پس از گذشت دقایقی از تعقیب و گریز ، دو سارق و زورگیر موتورسوار در حین فرار با یک دستگاه خودرو پژو 405 عبوری تصادف کرده و بلافاصله توسط مأمورین کلانتری 154 دستگیر ، در بازرسی اولیه از آنها دو قبضه چاقو و قمه کشف و هر دو نفر به کلانتری منتقل شدند .  
 
دو زورگیر جوان قلعه حسن خان دستگیر شدند +تصاویر
 
شناسایی اولین شاکی پرونده زورگیری :  
همزمان با دستگیری و انتقال متهمین به کلانتری ، فردی که متهمین گوشی تلفن همراهش را سرقت کرده بودند به کلانتری 154مراجعه و ضمن شناسایی گوشی مسروقه ی خود ، با طرح شکایت از متهمین عنوان داشت  : "این دو نفر (متهمین ) در حال پرسیدن ساعت از من بودند که ناگهان ترک نشین موتور با تهدید چاقو اقدام به گرفتن گوشی تلفن همراهم کرد ؛ آنها قصد وارسی محتویات داخل جیب ها و سرقت وجوه نقد مرا نیز داشتند که ناگهان گشت کلانتری در محل حاضر شد و این دو نفر تنها با سرقت گوشی تلفن همراه از محل متواری شدند " .  
 
پرونده در پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ : 

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع زورگیری و به دستور دادیار شعبه چهارم دادسرای ناحیه 34 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .  
 
دو زورگیر جوان قلعه حسن خان دستگیر شدند +تصاویر
 
اعتراف به دهها فقره زورگیری : 

متهمین بنام های حسن . ق ( 20 ساله ) و علی اکبر . ب ( 19 ساله ) پس از انتقال به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ صراحتا به دهها فقره زورگیری از عابران پیاده و افراد رهگذر در مناطق غرب و جنوب غرب تهران بویژه در مناطق صادقیه ، جنت آباد ، سعادت آباد ، وردآورد ، جاه مخصوص و ... اعتراف کردند که در ادامه رسیدگی به پرونده ی آنها و با بررسی پرونده های مشابه ، کارآگاهان موفق به شناسایی بیش از 20 مالباخته ای شدند که گوشی های تلفن همراه و وجوه نقدشان توسط متهمین ، به شیوه زورگیری سرقت شده بود .  
سرهنگ کارآگاه احمـد نجفی ، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : " با توجه به شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان و اعتراف صریح هر دو متهم به دهها فقره زورگیری با سلاح سرد و به جهت شناسایی سایر جرایم ارتکابی آنها و همچنین شکات و مالباختگان ، دستور انتشار بدون پوشش تصاویر هر دو متهم از سوی دادیار محترم پرونده صادر شده است ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصاویر متهمین شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان آزادی – خیابان زنجان شمالی مراجعه نمایند " .

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دو زورگیر جوان قلعه حسن خان دستگیر شدند +تصاویر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات