مديران فتنه‌گرنواز دقيقاً كجايید؟گروه سیاست جهان نیوز ـ  عبدالله گنجی در کانال تلگرامی خود نوشت: از نگاه مقام معظم رهبري «محكوميت در نظام جمهوري اسلامي ايران ننگ ابدي است.»

ديروز مصطفي تاج‌زاده، پس از سپري كردن دوران  محكوميت از زندان مرخص شد. در مدت زندان، از ناحيه وي، همسر و ديگران تلاش شد «حق‌گويي» و  نقادي را علت زنداني شدن وي بدانند، اما نوشتن دهها يادداشت و نامه به رهبري و ديگران در دوران زندان ثابت كرد اگر نقادي علت زنداني شدن است نبايد اكنون از زندان آزاد مي‌شد.

به محض آزادي وي عده‌اي به ديدارش رفتند. ديدار وي به جهت حقوقي بلااشكال است و اصولاً ديدار از ديگران مسئله بدي نيست، اما از جهت نگرشي قابل تأمل است.

اينكه مديران نظام جمهوري اسلامي به اين ديدار بروند و اصرار بر نمايش تصاوير آن داشته باشند، نوعي دهان‌كجي به نظام و تصميمات آن و نوعي  اعتراض نهفته به زنداني بودن اين محكوم امنيتي است.

انتشار تصاوير امثال عارف و سيدصفدر حسيني، برادر رییس جمهور و برخي از افراد ديگر با خانم‌هاي بدحجاب و باحجاب در اين ملاقات تأمل‌برانگيز است.

توقع از مديران نظام كه به ديدار وي شتافتند اين است كه نظر خود را درباره اين محكوميت اعلام دارند در غير اين صورت چه اصراري بر ماندن در مصادر نظامي دارند كه احكام آن را محترم نمي‌شمارند، هديه براي فتنه‌گر بردن به مثابه «شايعت و بايعت» از فتنه‌گري است.
 

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مديران فتنه‌گرنواز دقيقاً كجايید؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات