انتشار بانک جامع اساتید جهادی+عکسبه گزارش جهان، در مقدمه این محصول آمده است:

"آموزش جزء جدا نشدنی از فعالیت‏های پویا از جمله جهادی است هرکس به گونه‏ ای با مقوله آموزش در ارتباط است. افرادی که تازه به جمع جهادگران می پیوندند نیاز دارند با شرایط و لوازم فعالیت جهادی آشنا شوند، عرصه‏ ای برای فعالیت انتخاب کنند و برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی وارد عمل شوند. آن‏ها که سابقه جهادی طولانی‏ تری دارند برای تقویت عملکردشان باید از یافته ‏های جدید در عرصه تخصصی خود مطلع شوند و گاه در کسوت استادی تجارب و آموخته‏ های خود را در اختیار دیگران قرار دهند.


 
ضرورت‏ های ذکر شده و استقبال جهادگران از فعالیت‏های آموزشی، هسته توانمندسازی حرکت‏های جهادی را برآن داشت تا لیستی از فعالین جهادی را که هریک در حوزه ‏ای صاحب نظر بوده و استاد آن موضوع به حساب می‏روند تهیه کرده در اختیار جهادگران و مسئولین قرار دهد تا ارتباط میان افراد متخصص و جهادگران تسهیل شده، خلأهای آموزشی رفع شود و عرصه‏ های جهادی نیز به سوی تخصصی شدن جهت یابد. "

لازم به ذکر است آنچه در این بانک ملاحظه می شود، نسخه اولیه بوده که با گذشت زمان دائما به روز خواهد شد. جهادگران و مسئولین سازندگی می توانند از طریق پل های ارتباطی (از جمله info@jahadgaran.org) ضمن دعوت از اساتید و ارائه بازخورد از دوره برگزار شده، جهت هرچه غنی تر شدن این بانک اساتید پیشنهادی خود را معرفی نمایند.

جهت دریافت محصول به لینک زیر مراجعه فرمایید

http://jahadgaran.org/shop/index.php?route=product/product&product_id=143

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتشار بانک جامع اساتید جهادی+عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات