معافیت مالیاتی بازارهای اسلامی آلمان در ماه رمضان

به گزارش «شیعه نیوز»، «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان روز گذشته حکمی را امضا کرد که براساس آن صاحبان بازارها و رستوران های اسلامی در ماه مبارک رمضان از دادن مالیات معاف باشند.

به گزارش رسانه های آلمان، این تصمیم به منظور سوق دادن رستوران های اسلامی به کاهش قیمت های مواد غذایی مسلمان در این ماه مبارک اتخاذ شد.

 مرکل در ماه مبارک رمضان سال 2015 میلادی در مراسم افطار مسلمانان شرکت کرد و در سخنرانی اش اعلام کرد که اسلام بخشی از آلمان است.

مسلمانان بزرگترین اقلیت مذهبی در آلمان به شمار می آیند؛ به طوری که در دهه 19 کشور آلمان به یکی از مهمترین مراکز اسلام شناسی تبدیل شد و مرکز اسلامی هامبورگ یک مرکز بین المللی در این کشور به شمار می آید؛ در آلمان مسلمانان از لحاظ دینی آزادی دارند، بیشتر مسلمانان آلمان می توانند مسائل مذهبی خود را آزادانه انجام دهند و نیمی از آنها،  به شدت پایبند ادای تکالیف و وظایف مذهبی هستند؛ شهرکلن آلمان نیز یکی از شهرهایی این کشور است که مناسک دین اسلام را در ماه مبارک رمضان انجام می دهد و حتی اجازه پخش اذان نیز داده می شود. مسلمانان شهرهای مختلف آلمان مناسک دینی ماه مبارک رمضان را در کنار یکدیگر ادا می کنند.

انتهای پیام/ 852

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معافیت مالیاتی بازارهای اسلامی آلمان در ماه رمضان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات