تکریم ارباب رجوع از سیاست های اصلی دولت تدبیر و امید است

به گزارش ایرنا سید محمد شفیعی روز یکشنبه در کارگاه آموزشی شیوه تکریم ارباب رجوع توسط کارمندان در سالن جلسات فرمانداری ویژه بروجرد افزود: ملت ایران در صحنه های مختلف نظام خوش درخشیده اند و دولت باید به پاس این حضور همیشگی دولت ملت را تکریم کند.
وی اظهار کرد: دولت متعلق به قشر و گروه خاصی نیست بلکه متعلق به همه است لذا خدمت رسانی به مردم باید از ادارات و نهادهای دولتی آغاز شود.
معاون امور فرهنگی، گردشگری و ورزش سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور افزود: خدمت رسانی به مردم باید شفاف و دقیق باشد زیرا تاخیر در اجرای کار اداری ارباب رجوع باعث نارضایتی آنها می شود.
وی گفت: ارباب رجوع می تواند هر زمان که بخواهد از رئیس سازمان به سازمان های بالا دست شکایت کند.
شفیعی با تاکید بر لزوم خدمت رسانی شفاف به ارباب رجوع افزود: در تعالیم و آموزه های دینی به تکریم ارباب رجوع تاکید فراوانی شده است لذا مدیران و کارمندان ادارات باید با این تعالیم آشنا شوند.
وی اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی نظامی مردمی و اسلامی است و مردم باید از خدمات آن در ادارات برخوردار شوند.
وی افزود: برخی از مشکلات و مشاجرات بین کارمندان و ارباب رجوع عمدی نیست و به دلیل ناآگاهی کارمندان از شیوه تکریم ارباب رجوع رخ می دهند.
معاون امور فرهنگی، گردشگری و سلامت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: برگزاری دوره های آموزشی تکریم ارباب رجوع موجب افزایش موفقیت کارکنان ادارات در برخورد با ارباب رجوع و ارتقای سطح رضایتمندی آنها می شود.
کارگاه آموزشی آشنایی کارکنان و کارشناسان با شیوه های تکریم ارباب رجوع، ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد روزهای یکشنبه و دوشنبه به مدت 2 روز در فرمانداری ویژه بروجرد برگزار می شود.
7190/3022

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تکریم ارباب رجوع از سیاست های اصلی دولت تدبیر و امید است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات