در نبود انسان چه اتفاقی برای زمین خواهد افتاد؟ -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکامقالات زمین شناسی

آکاایران: بیگ بنگ: یک سوال قدیمی در مورد سرنوشت زمین در صورت نبودن انسان بر روی آن همیشه مطرح بوده است زیرا بشریت همیشه در حال فکر در مورد مرگ و آینده جهان است.به گزارش آکاایران: ,احیای زمین,بلایای طبیعی,پوشش گیاهی سراسر جهان,[categoriy]

در نبود انسان چه اتفاقی برای زمین خواهد افتاد؟

در نبود انسان چه اتفاقی برای زمین خواهد افتاد؟ -آکااحیای زمین,بلایای طبیعی,پوشش گیاهی سراسر جهان,تخریب زمین توسط انسان,حادثه در زمین,زمین,زمین بدون انسان,زمین بعد از انسان,زمین شناسی,سرنوشت زمین بدون انسان,سرنوشت زمین در صورت نبودن انسان,فاجعه زمین,فاجعه زمین شناختی,نابودی زمین

آکاایران: در نبود انسان چه اتفاقی برای زمین خواهد افتاد؟

به گزارش ایسنا به نقل از دیلی میل، پس از گذشت زمان، مسلما زمین می تواند خود را بازسازی کرده و هرگونه نشانه ای از وجود انسان را پاک کند. اما شرکت Mind Warehouse به ارائه پاسخ های دقیق تری در مورد جزئیات این رویداد پرداخته که نشان می دهد چه اتفاقی در چه زمانی خواهد افتاد. بر این اساس، چند ساعت پس از ناپدید شدن انسان ها، بیشتر چراغ های روی زمین خاموش خواهند شد؛ زیرا بیشتر نیروگاه های برق قادر به ادامه کار نخواهند بود. اگرچه نیروگاه های آبی برقی به کار خود ادامه خواهند داد.


,احیای زمین,بلایای طبیعی,پوشش گیاهی سراسر جهان,[categoriy]

در نبود انسان چه اتفاقی برای زمین خواهد افتاد؟

۱۰ روز بعد، حیوانات خانگی و اهلی خواهند مرد و گروهی از سگهای بزرگ به وجود خواهند آمد که حیوانات دیگر را شکار می کنند. یک ماه بعد، آب سردکننده در نیروگاه های هسته ای تبخیر خواهد شد که می تواند باعث فجایعی در سطح چرنوبیل در سراسر جهان شود. (حادثه اتمی چرنوبیل رخداد فاجعه باری بود که در روز ۶ اردیبهشت ۱۳۶۵ (۲۶ آوریل ۱۹۸۶) در نیروگاه چرنوبیل در اوکراین رخ داد. انفجار و آتش سوزی در راکتور شماره ۴ نیروگاه چرنوبیل باعث پخش مواد رادیواکتیو در بخش بزرگی از غرب شوروی و اروپا شد).


یک سال بعد، ماهواره ها سقوط خواهند کرد. ۲۵ سال بعد، پوشش گیاهی سراسر جهان را فراگرفته و برخی شهرها در زیر ماسه مدفون خواهند شد. ۳۰۰ سال بعد، ساختمان های فلزی، پل ها و برجها به دلیل فرسایش شروع به از هم پاشیدن می کنند. از این رو برج ایفل و تمام ساختارهای نمادین بشری از بین خواهند رفت. در نهایت ۱۰ هزار سال بعد، تنها شاهد حضور انسان بر روی زمین، چیزهایی خواهد بود که با سنگ ساخته شده اند، یعنی اهرام مصر، دیوار بزرگ چین و کوهستان راشمور.


,احیای زمین,بلایای طبیعی,پوشش گیاهی سراسر جهان,[categoriy]

در نبود انسان چه اتفاقی برای زمین خواهد افتاد؟

چندی پیش فیزیکدانان نجومی دانشگاه کلمبیا توضیح داده بودند که حتی اگر زمین از رویداد مخربی مانند یک انفجار عظیم هسته ای اجتناب کند، انسان ها تا کمتر از ۵۰۰ میلیون سال آینده بر روی این سیاره زندگی خواهند کرد. دانشمندان، گسترش غیرقابل کنترل خورشید را مسئول نابودی احتمالی بشریت خوانده اند. رشد این ستاره منجر به غیرقابل سکونت شدن زمین خواهد شد و آن را به یک توده سوخته و بی جان سنگی تبدیل خواهد کرد.


آکا ایران /


VN:F [1.9.22_1171]

[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «در نبود انسان چه اتفاقی برای زمین خواهد افتاد؟ -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات