پیشنهاد نامگذاری خیابانی در تهران به نام «محمدعلی کلی»

به گزارش ایرنا از روابط عمومی شورای اسلامی شهر تهران اقبال شاکری روز یکشنبه در دویست شصت و چهارمین جلسه غیر علنی شورای شهر تهران افزود: محمد علی کلی نماد ایستادگی در مقابل تبعیض نژادی و سیاست های امپریالیستی امریکا در جنگ با ویتنام است.
محمد علی کلی روز گذشته به علت بیماری تنفسی در بیمارستانی در ایالت آریزونای آمریکا درگذشت.
وی قهرمان سه دوره بوکس سنگین وزن جهان است که فعالیت های وی درجریان جنبش مدنی آمریکایی های آفریقایی تبار، نام او را در تاریخ سیاسی آمریکا نیز ماندگار کرد.

*شیطنت های امریکا یک مانع جدی برای توسعه کشور
احمد دنیا مالی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران نیز در این جلسه با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم بزرگداشت امام راحل گفت: وقتی جمع بندی سخنان مقام معظم رهبری و نیز تقارن فرمایشات ایشان با فرمایشات امام را مشاهده می کنیم در می یابیم که به درستی موضوع شیطنت های امریکا مورد تاکید قرار گرفته است.
وی افزود: امروز به رغم مذاکراتی که با امریکایی ها داریم اما آنها همچنان به شیطنت های خود ادامه می دهند و یک مانع جدی برای توسعه کشور به شمار می آیند.

*برنامه های ماه رمضان با محوریت مساجد اجرا شود
مرتضی طلایی نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران نیز با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: عدم محوریت مساجد در برنامه های ماه مبارک رمضات از ایرادات برنامه های شهرداری تهران در ماه رمضان بود.
وی یادآور شد: کم رنگ شدن مساجد و سوق دادن مردم به بوستان ها در ماه رمضان پسنیدیده نیست.
طلایی گفت: توصیه می شود شهرداری تهران برنامه های ماه مبارک رمضان را با محوریت قرار دادن مساجد اجرا کند.
تهرام/7244/1625

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیشنهاد نامگذاری خیابانی در تهران به نام «محمدعلی کلی»» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات