گروه های راست افراطی، وزیر دادگستری آلمان را به مرگ تهدید کردند

به گزارش ایرنا، این روزنامه آلمانی نوشت: وزیر دادگستری آلمان تهدیدات مشخصی از مرگ دریافت کرده است که در آن مکان، تاریخ و زمان دقیق بیان شده است. همچنین در همین راستا چندی پیش نیز یک گلوله 9 میلی متری در صندوق پست شخصی وی پیدا شد.

وزیر دادگستری آلمان در مصاحبه خود افزود: در طول 20 سالی که سیاستمدار هستم، هیچ وقت تنفری به این اندازه مشاهده نکرده ام . مردم بی رحم شده اند.
ماس گفت: اکثر تهدید کنندگان از طیف راست افراطی هستند از جمله حزب نئو نازی های ان پ د، حزب خارجی ستیز و اسلام ستیز آلترناتیو برای آلمان و جنبش ضد خارجی پگیدا هستند.
به نوشته روزنامه بیلد آم زونتاگ، هایکو ماس صدها نامه تا کنون دریافت کرده که در آن تهدید به مرگ شده است و چندی پیش نیز یک گروه راست افراطی سعی کرد تا سخنرانی وی را به مناسبت روز جهانی کارگر که اول ماه می در شرق آلمان و در شهر زویکاو برگزار شد، بر هم بزند.
پیشتر وزیر دادگستری آلمان نبست به افزایش خشونت های حزب راست افراطیون در آلمان هشدار داده و گفته بود که این خطر را بسیار باید جدی بگیریم و نباید اجازه دهیم که قتل های ضد خارجی که آلمان را از سال 2000 تا 2007 فرا گرفته بود، مجددا تکرار شود.
این روزنامه آلمانی نوشت: قتل های زنجیره ای جوخه ای از مرگ بود که توسط نئو نازی ها با نام ان اس او انجام شد. این گروه در بین سالهای 2000 تا 2007 جمعا هشت تبعه ترک و یک یونانی را کشتند که سال ها بعد این فاجعه به صورت اتفاقی افشا شد. اکثر قربانیان این فاجعه کسانی بودند که دارای مغازه های کوچک در آلمان بودند.
روپام**456**441**1572

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گروه های راست افراطی، وزیر دادگستری آلمان را به مرگ تهدید کردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات