نگاهی به تیتر نخست روزنامه‌های ورزشی اسپانیا


قهرمانی گابرینیه موگوروسا در رولان گاروس و درگذشت محمد علی، بوکسور افسانه‌ای از عناوین مهم روزنامه های ورزشی اسپانیاست.
به گزارش ایسنا، شنبه دیدار نهایی تنیس رولان گاروس برگزار و تنیسور جوان اسپانیایی قهرمان شد. همچنین دیروز محمد علی افسانه ای درگذشت.
مارکا
تیتر نخست این روزنامه به قهرمانی موگوروسا در رولان گاروس اختصاص دارد. تنیسور 22 ساله اسپانیایی با شکست سرنا ویلیامز برای نخستین بار به این عنوان دست یافت. ست اول هفت بر پنج و ست دوم را 6 بر چهار پیروز شد.درگذشت محمد علی کلی در 74 سالگی از عناوین این نشریه است.این روزنامه به صحبت های لوکاس واسکس اشاره کرد. هافبک ملی پوش رئال مادرید گفت: هنوز آرزوهای زیادی دارم.صعود لگانس به لالیگا از عناوین این نشریه است.
موندودپورتیووقهرمانی موگوروسا تیتر نخست این روزنامه است. آخرین قهرمانی یک اسپانیایی در رولان گاروس به 18 سال پیش بازمی‌گردد که آن توسط آرانتاکسا سانچس به دست آمد.دیگر تیتر اصلی این روزنامه به درگذشت محمد علی کلی اختصاص دارد.قهرمانی فیلیسیانو و مارک لوپس در تنیس دو نفره مردان رولن گروس از عناوین این نشریه است.
آسصحبت های موگوروسا، تیتر نخست این روزنامه است. تنسیور اسپانیایی گفت: بازی های رولان گاروس متعلق به اسپانیایی‌هاست.سخنان باراک اوباما درباره محمد علی کلی از عناوین این نشریه است. رییس جمهور آمریکا پس از درگذشت این بوکسور افسانه‌ای گفت: محمد علی به جایی کسانی که نتوانستند حرف خود را بزنند حرف زد.بازگشت رائول گونسالس به سانتیاگو برنابئو از عناوین این روزنامه است. او برای حضور در دیدار کلاسیک به اسپانیا سفر کرد.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نگاهی به تیتر نخست روزنامه‌های ورزشی اسپانیا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات