ایران رکورددار سریعترین ثبت اظهارنامه اختراعات +نمودار

کیانی گفت: ایران بعنوان بیستمین اداره برتر در سرعت رشد در ثبت اظهارنامه اختراعات با تعداد 13 هزار و 802 اظهارنامه دارای نرخ رشد دو رقمی 18/5 درصد (رکورد سریعترین نرخ رشد در سال 2014) و نیز رکورددار سریعترین نرخ رشد اظهارنامه در ثبت اختراعات داخلی با نرخ 21/4 درصد معرفی شده است. خبرگزاری میزان: «محمد حسن کیانی» رئیس مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به نرخ رشد آمارها در اظهارنامه اختراعات گفت: در حوزه ثبت اختراعات کشورمان جزو پنج اداره اختراع برتر دنیا در ارتباط با دارا بودن سریعترین نرخ رشد آمار در فایل اظهارنامه ثبت اختراعات با رشد 5/3 درصد در دوره عملکردی سال 2013 معرفی شده است.

ایران رکورددار سریعترین نرخ رشد ثبت اظهارنامه ثبت اختراعات


این مقام قضایی تصریح کرد: مطابق آمار منتشر شده به نقل از word intellectual property indicator مربوط به عملکرد سال 2014 نیز کشورمان بعنوان بیستمین اداره برتر در سرعت رشد در ثبت اظهارنامه اختراعات با تعداد 13 هزار و 802 اظهارنامه دارای نرخ رشد دو رقمی 18/5 درصد (رکورد سریعترین نرخ رشد در سال 2014) و نیز رکورددار سریعترین نرخ رشد اظهارنامه در ثبت اختراعات داخلی با نرخ 21/4 درصد معرفی شده است.

ایران رکورددار سریعترین نرخ رشد ثبت اظهارنامه ثبت اختراعات

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایران رکورددار سریعترین ثبت اظهارنامه اختراعات +نمودار» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات