جزئیات تخصیص منابع مالی پروژه قطار سریع‌السیر تهران-مشهد


تیم ارزیاب شرکت Exim bank با حضور در شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران درباره فرایند تامین منابع مالی پروژه برقی سازی تهران – مشهد که به صورت فاینانس تخصیص خواهد یافت به گفتگو پرداختند.
به گزارش ایسنا، شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که در راستای قرارداد راه آهن با یک شرکت چینی برای اجرای پروژه ارتقا و سریع السیر کردن قطارهای تهران – مشهد، تیم ارزیاب این شرکت با مدیرعامل شرکت راه آهن به همراه مسولان اجرایی پروژه دیدار و گفتگو کرد.
بنابر این گزارش؛ موافقتنامه ای که با شرکت Exim bank جهت تامین مالی برای این پروژه به امضا رسیده، روز گذشته تیم ارزیاب با حضور در شرکت راه آهن درباره فرایند تامین منابع مالی این پروژه به گفتگو پرداختند.
این گزارش می افزاید؛ این تیم که متشکل از متخصصان بانک در حوزه ها و موضوعات مختلف به همراه مشاور فنی بانک بودند، مذاکرات فنی داشته و فرایند قرارداد را بررسی کردند.
براساس این گزارش؛ طی ۴ روز گذشته این تیم از پروژه بازدید های میدانی داشته و از برنامه های توسعه ای راه آهن کشور در محور تهران – مشهد مطلع شدند.
با توجه به اینکه مطالعات مهندسی آن در حال انجام است، شرکت Exim bank چین به عنوان تامین کننده مالی پروژه امیدوار است پروژه با سرعت خوب اجرا شود.
منابع به صورت فاینانس است که ۸۵ درصد آن توسط شرکت فوق و ۱۵ درصد از سوی دولت ایران تامین می شود. این پروژه به عنوان یک پروژه اولویت دار در دستور کار قرار دارد و در صورت اختصاص به موقع منابع، به موقع تکمیل خواهد شد.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جزئیات تخصیص منابع مالی پروژه قطار سریع‌السیر تهران-مشهد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات