استقلال و پرسپولیس؟! بهترین تیم را انتخاب می‌کنم

به گزارش ” پرسپولیس نیوز” مسعود حسن زاده بعد از یک فصل پر فراز و نشیب که بیشتر هفته ها را روی نیمکت نشست حالا با رسیدن به فصل نقل و انتقالات به دنبال جدایی از ذوب آهن است. اتفاقی که می تواند حسن زاده را به یکی از شاه ماهی های نقل و انتقالات تبدیل کند چون مدت هاست شایعه علاقمندی دو باشگاه پرطرفدار پایتخت به این مهاجم به گوش می رسد. مسعود حسن زاده که مدت هاست سکوت پیشه کرده سرانجام این سکوت را شکست و از تمام اتفاقاتی که در طول فصل افتاد پرده برداشت و از مدیرعامل ذوب آهن خواست اجازه جدایی به او بدهد.

دلیل نیمکت نشینی ام را نفهمیدم

امسال سال زیاد خوبی برایم نبود چون اصلا دلیل نیمکت نشینی ام را متوجه نشدم.خوب تمرین می کردم، بی انضباطی نداشتم، اولین نفر در تمرینات بودم و آخرین نفر هم می رفتم و هر وقت هم وارد زمین می شدم بهترین عملکرد را داشتم اما … نمی دانم دلیل نیمکت نشینی هایم چه بود در حالی که این شایستگی را داشتم جزو نفرات فیکس تیم باشم.

هر وقت بازی کردم بهترین عملکرد را داشتم

شرایط برایم آن طور که پیش بینی می کردم پیش نرفت. من بازیکن حرفه ای هستم و به خاطر آقای آذری هیچ صحبتی نکردم و فقط تمرین کردم و سعی کردم بهتر از روز قبلم باشم.همیشه هم موثر بودم و با توجه به زمان کمی که بازی کردم توانستم گل های زیادی نسبت به زمان کم بازی ام به ثمر برسانم.اما با این حال کادر فنی این طوری صلاح دانست و تصمیم گرفت روی نیمکت از من بهره ببرد نه در مستطیل سبز!

کار کردن در ذوب آهن برایم لذتبخش بود

من فصل گذشته جزو چند تا بازیکن موثر ذوب آهن بودم و به تیم ملی هم دعوت شدم،با توجه به این که ذوب آهن را خانه خودم میدانستم و کار کردن تو این باشگاه برایم لذت بخش بودو با توجه به اطمینانی که از توانایی های خودم داشتم و میدانستم رقابت بین همه بازیکنان است تلاشم را دو برابر کردم و با وجود پیشنهادات وسوسه کننده این فصل را نیز در اصفهان ماندم تا در ذوب اهن به موفقیت های بیشتری برسم اما شرایط که می خواستم پیش نرفت و در حقم کوتاهی شد.

من بازیکن معمولی نیستم که فنی نیمکت نشین شوم

هیچ وقت نخواستم در کار مربیان دخالت کنم چون خوب می دانم به عنوان یک بازیکن حرفه ای چه وظایفی دارم و از همه مهم تر مربیگری هم شغلی سلیقه ای است. اما من چه ابتدای فصل چه در نقل و انتقالات زمستانی با یحیی گل محمدی صحبت کردم و او قول داد که به من فضای بیشتری می دهد ولی نداد و من بالاجبار روی نیمکت نشستم و هر چه رشته بودم دوباره پنبه شد.من بازیکن معمولی نیستم و سطح بازی ام پائین نیست که از لحاظ فنی بخواهم روی نیمکت بنشینم.با این وجود باز هم تلاش کردم و جنگیدم و هیچ گونه صحبتی نکردمتا تیم به حاشیه نرود اما همه این اقدامات بی نتیجه بود تا یک فصل فوتبالی من تباه شود. فصلی که می توانست باعث موفقیت های بیشتری برای من در فوتبال حرفه ای شود.

روزی که به ذوب آهن آمدم گفتم می خواهم لژیونر شوم

‎در این شرایط می خواهم از شخص سعید آذری درخواست کنم با جدایی من از ذوب آهن موافقت کنند. هر چند جدا شدن از ذوب آهن برایم آسان نیست ولی همان طور که گفتم من بازیکنی نیستم که روی نیمکت بشینم.بازیکنی هستم با سطح فکری بزرگ و حرفه ای که به لژیونر شدن فکر میکند . اولین باری که با مدیران ذوب آهن صحبت کردم گفتم میخواهم از این تیم به اروپا ترانسفر شده و لژیونر شوم و باشگاه هم به من خیلی کمک کرد که این اتفاق رقم بخورد اما قسمت نبود. ولی باز هم تکرار می کنم از باشگاه ذوب آهن و آقای آذری برای این که به فوتبال بنده کمک بیشتری بکنند و با علم به این که میدانم خود ایشان مدیر خیلی خوب و قابلی هستند و مانند یک پدر برای بچه ها زحمت می کشند و صلاح بازیکننان را میخواهند با جدایی من از ذوب اهن موافقت کنند.

 استقلال و پرسپولیس؟! بهترین تیم را انتخاب می کنم

چند پیشنهاد دارم که اگر جدی شود بهترین تصمیم را خواهم گرفت که دیگر اتفاقات این فصل برایم رخ ندهد. سعی می کنم با صلاح و مشورت بهترین پیشنهاد را انتخاب کنم و مطمئنم تیمی که انتخاب می کنم به آینده فوتبالی ام خیلی کمک زیادی میتواند بکند. در این مدت خودم شایعات در خصوص استقلال و پرسپولیسی شدنم را شنیدم اما همان طور که گفتم بهترین تصمیم را برای خود می گیرم تا فصل خوبی را رقم بزنم و دوباره به تیم ملی برسم و در جام جهانی سرباز ایران باشم.


 

.ps-social-sharing-2011{ -webkit-transition: opacity 0.3s; -moz-transition: opacity 0.3s; filter: alpha(opacity=70); opacity: 0.5; } .ps-social-sharing-2011:hover{ filter: alpha(opacity=100); opacity: 1; } به اشتراک بگذارید...
{lang: "fa"}

[ منبع این خبر سایت پرسپولیس نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استقلال و پرسپولیس؟! بهترین تیم را انتخاب می‌کنم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات