ترامپ: هیلاری رقت انگیز است

هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ نامزدهای ریاست جمهوری انتخابات 2016 آمریکا امروز نیز در ادامه فعالیت های انتخاباتی خود حملات لفظی به یکدیگر را ادامه دادند. خبرآنلاین: هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ نامزدهای ریاست جمهوری انتخابات 2016 آمریکا امروز نیز در ادامه فعالیت های انتخاباتی خود حملات لفظی به یکدیگر را ادامه دادند.

کلینتون گفت: ترامپ دائماً می گوید "دنیا دارد به ما می خندد." و این حرف جدیدی نیست، او ۳۰ سال است که این حرف را می زند. او از زمان پرزیدنت ریگان در روزنامه آگهی چاپ میکرد که ستون فقرات امریکا ضعیف است و "دنیا دارد به ما میخندد."

کلینتون سپس گفت حالا برای شما عجیب نیست کسی که سال ها است به قدرت امریکا ایمان ندارد و می گوید دنیا دارد به ما می خندد قصد دارد یک دفعه رئیس جمهور ما شود ؟ حقیقت این است که هیچ کشوری در دنیا نمی تواند با ما رقابت کند و در سطح ما نیست.  نه فقط بخاطر بهترین ارتش دنیا و اقتصاد پایدارمون... کسی رقیب ما نیست بلکه به این خاطر که امریکایی ها سخت تر کار می کنند، رویاهای بزرگ تری دارند و هرگز تلاش برای ساختن دنیای بهتر را متوقف نکرده اند.

از سوی دیگر دونالد ترامپ در پاسخ به حملات هیلاری گفت: امروز سخنرانی هیلاری را دیدم، واقعاً رقت انگیز و دردآور بود... دیدنش آدم را ناراحت میکرد. او رفته است بالا  که مثلاً درباره سیاست خارجی سخنرانی کند اما فقط یک 'سخنرانی سیاسی' بود فقط. هیچ ربطی به سیاست خارجی نداشت.

امروز وقتی به او نگاه می کردید می دیدید که اصلاً شان ریاست جمهوری نداشت، نه... یک رییس جمهور اصلا این شکلی نیست. اگر ۴سال دیگر این وضعیت ادامه داشته باشد من به شما می گویم، دیگر چیزی از کشورمون باقی نخواهد ماند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ترامپ: هیلاری رقت انگیز است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات