کمیسیون زنان و خانواده در مجلس تشکیل می شود/اعلام آمادگی آقایان برای حضور در این کمیسیون

پروانه مافی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به پیشنهادی مبنی بر تشکیل کمیسیون زنان و خانواده به جای فراکسیون اظهار داشت: ما پیشنهادی در این راستا داده ایم، این ظرفیت وجود دارد که فراکسیون زنان و خانواده به کمیسیون زنان و خانواده تبدیل شود.
وی افزود: ما در گذشته در مجلس پنجم کمیسیون زنان و خانواده را داشتیم که به مدت سه سال فعال بود ولی متاسفانه این کمیسیون دچار رکود و توقف شد و به کمیته تبدیل شد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما تلاشمان این است که مجددا روی همان سابقه، کمیسیون زنان و خانواده را احیا می کنیم.

**اعلام آمادگی 15 تا 20 نماینده مرد برای حضور در کمیسیون زنان مجلس در راستای تحکیم مبانی خانواده
نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به این سوال که آیا در این کمیسیون آقایان نیز حضور خواهند داشت اظهار داشت: اگر کمیسیون زنان و خانواده تشکیل شود، آقایان هم در آن حضور خواهند داشت، در حال حاضر که تنها پیشنهادی در این راستا مطرح شده است، بیش از 15 تا 20 نفر از آقایان برای حضور در این کمیسیون اعلام آمادگی کردند تا در جهت تحکیم مبانی خانواده گام بردارند.
وی با تاکید بر این که در این راستا باید به مجلس طرح بدهیم گفت: در حال رایزنی برای تشکیل این کمیسیون هستیم.

**پیشگیری از آسیب های اجتماعی از اولویت های فراکسیون زنان مجلس
مافی در مورد جلسات فراکسیون زنان مجلس گفت: بنا شده است که فراکسیون زنان و خانواده هفته ای دو بار تشکیل جلسه دهد.
وی اولویت کاری این فراکسیون را بررسی موضوعات و آسیب های اجتماعی در حوزه پیشگیری و همچنین موضوعات حمایتی و حفاظتی از زنان در حوزه های مختلف دانست.
سیام**9121 /1449

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کمیسیون زنان و خانواده در مجلس تشکیل می شود/اعلام آمادگی آقایان برای حضور در این کمیسیون» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات