برگزاری نشست هماهنگی اجلاس شهرداران جاده ابریشم در کاشان

به گزارش ایرنا، این نشست روز یکشنبه با حضور نمایندگان سازمان میراث فرهنگی٬ منطقه آزاد ماکو٬ دبیرکل مجمع شهرداران آسیایی٬ شهرداری های اصفهان٬ سمنان٬ همدان٬ قزوین و منطقه 20 تهران٬ اهواز و بندرعباس برگزار شد.
رییس یازدهمین اجلاس شهرداران جاده ابریشم در این نشست اظهار کرد: این اجلاس دهم تا دوازدهم شهریور ماه سال جاری در قزوین به عنوان دبیرخانه اجلاس یازدهم برگزار می شود.
مسعود نصرتی افزود: افزایش و ارتقای انگیزش و بهره وری از محور جاده ابریشم به عنوان یک داشته قدیمی و برون رفت از مباحث رکود از جمله اهداف این نشست است.
وی تاکید کرد: هماهنگی با رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان یکی از سازمان های تاثیرگذار در این اجلاس و تشکیل کارگروه های تخصصی اقتصاد٬ فرهنگ و میراث فرهنگی و نحوه نشست های این کارگروه ها از جمله برنامه های نشست هماهنگی اجلاس است.
شهردار قزوین گفت: در این اجلاس شهرهای در مسیر آبی و خاکی جاده ابریشم در کنار هم قرار گرفته و از ظرفیت های همدیگر استفاده خواهند کرد.
نصرتی تصریح کرد: 200 شهر از 67 کشور در سازمان شهرهای جاده ابریشم عضویت دارند که در یازدهمین اجلاس نیز در قزوین حضور خواهد داشت.
مجمع شهرداران جاده ابریشم در سال 2005 با هدف کشف و تبادل نظر میان شهرهای در امتداد کمربند اقتصادی جاده ابریشم در موضوع ساخت و ساز دولت٬ حمل و نقل٬ توسعه و همکاری در زمینه تکنولوژی٬ تجاری٬ توریسم و غیره تشکیل شد.
3009/6021

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری نشست هماهنگی اجلاس شهرداران جاده ابریشم در کاشان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات