43 قلیان خانه زیرزمینی در شهرکرد شناسایی شد

به گزارش ایرنا، سرهنگ جشمید محبت خانی روزیکشنبه در گفت و گو با رسانه های استان، با تاکید بر برخورد قانونی با عرضه قلیان در مغازها و قهوه خانه های استان افزود:هم اکنون عرضه قلیان از این اماکن به منازل برخی مسکونی و زیرزمین های مسکونی انتقال یافته است.
وی اظهار داشت: با توجه به محدودیت های قضایی برای برخورد قانونی با قلیان خانه های ایجاد شده در منازل مسکونی، شناسایی و اعمال قانون بر چنین مکان هایی همکاری مردم با پلیس را می طلبد.
وی ازاجرای سه طرح ارتقاء امنیت اخلاقی در مرکز استان با همکاری پلیس امنیت اخلاقی خبرداد وگفت: اجرای این طرح ها با هدف مقابله با بدحجابی و بی حجابی و برخورد با مزاحمان نوامیس مردم اجرا شده است.
به گفته سرهنگ محبت خانی، در این طرح متخلفان شناسایی و به منظور مشاوره به مراکز طرح امید معرفی شدند.
وی بدون اعلام آماری در زمینه افراد دستگیر و معرفی شده به طرح امید، افزود: اجرای طرح ارتقاء امنیت اخلاقی با استقبال صنوف، مردم و مسوولان استان همراه شده است.
جانشین فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: اجرای این طرح در مناطق پرتردد مرکز استان، تفرجگاه ها، اماکن گردشگری همچنان ادامه دارد.
سرهنگ محبت خانی در خصوص برنامه های پلیس برای ایام تابستان وافزایش سفر به استان گفت: اولین دغدغه مسافران و گردشگران مسائل امنیتی مناطق گردشگری است که در ایام تابستان نیز طرح ارتقاء امنیت اخلاقی در این اماکن به منظور بالا بردن احساس امنیت مسافران اجرا می شود.
وی از اجرای این طرح به منظورمقابله با خودروهای متخلف و هنجارشکن نیز در برخی از اماکن پرتردد استان خبرداد وگفت: در راستای اجرای این طرح در جمعه هفته گذشته 11 خودروی متخلف توقیف شدند.
وی گفت: این خودروها به پارکینگ منتقل شده و براساس نوع تخلف رانندگان خودروهای بین دوهفته تا شش ماه توقیف می شود.
به گزارش ایرنا، براساس اعلام رئیس مرکز بهداشت ودرمان استان چهارمحال وبختیاری از خرداد ماه سال گذشته مصادف با هفته بدون دخانیات تا خرداد ماه امسال بیش از 150 واحد عرصه قلیان در استان تعطیل و با قلیان خانه داران برابر قانون برخورد شده است.
هم اکنون آمار دقیقی از قهوه خانه های استان چهارمحال وبختیاری به دلیل فعالیت برخی واحدهای فاقد مجوز در دست نیست.
7360/ 6014/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «43 قلیان خانه زیرزمینی در شهرکرد شناسایی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات