دو نرخی کردن بنزین فسادهای بسیاری ایجاد خواهد کرد

رییس سندیکای جایگاه داران افزود: دو نرخی کردن بنزین و اخذ هزینه اضافی 200 یا 300 تومانی مشکل مصرف سوخت را در کشور حل نمی کند، اما معضلات و فسادهای بسیاری ایجاد خواهد کرد. آفتاب : بیژن حاج محمدرضا ررییس سندیکای جایگاه داران گفت: اگرچه طرح دو نرخی کردن بنزین در مجلس نهم به تصویب رسید، اما به دلیل مشکلات و مفسده هایی که در روند اجرا وجود دارد با آن مخالف هستیم.
رییس سندیکای جایگاه داران اضافه کرد: اجرای این طرح در پمپ بنزین ها نیز مشکل ساز است و علاوه بر دولت، جایگاه داران نیز از اجرای آن راضی نیستند.
وی با بیان این که حدود 80 درصد مردم از کارت سوخت جایگاه داران استفاده می کنند، ادامه داد: بسیاری از رانندگان، در ماه های اخیر کارت سوخت خود را رها کرده و از کارت سوخت جایگاه داران استفاده می کنند. 
حاج محمدرضا با بیان اینکه ضرورتی در استفاده از کارت سوخت وجود ندارد، گفت: در صورت اصرار بر ادامه استفاده از کارت سوخت باید هزینه زیادی برای نوسازی تجهیزات صرف شود، زیرا شماری از تجهیزات فرسوده شده اند.
رییس سندیکای جایگاه داران افزود: دو نرخی کردن بنزین و اخذ هزینه اضافی 200 یا 300 تومانی مشکل مصرف سوخت را در کشور حل نمی کند، اما معضلات و فسادهای بسیاری ایجاد خواهد کرد.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دو نرخی کردن بنزین فسادهای بسیاری ایجاد خواهد کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات