تنها 100 کیلومتر مربع تا آزادسازی فلوجه فاصله است

ابو مهدی المهندس فرمانده نیروهای داوطلب مردمی عراق اعلام کرد که از عملیات آزادسازی فلوجه تنها مرکز آن باقی مانده است که مساحتی برابر با ۱۰۰ کیلومتر مربع دارد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به فلوجه، ابو مهدی المهندس یکی از فرماندهان نیروهای داوطلب مردمی عراق اعلام کرد که از عملیات آزادسازی فلوجه تنها مرکز آن باقی مانده است که مساحتی برابر با 100 کیلومتر مربع دارد.

بر اساس این گزارش، فرمانده نیروهای الحشد الشعبی اعلام کرد که اتاق عملیات مشترکی بین ارتش، پلیس فدرالی برای مدیریت عملیات، درست شده است.

وی درباره مراحل آزادسازی فلوجه گفت: پیشروی به سمت فلوجه در دو مرحله انجام گرفت که در مرحله اول مناطق الکرمله، البوشجل و پل البوشجل آزاد شد.

المنهدس گفت که آزادسازی مرکز فلوجه به نیروهای عراق واگذار شده است و ما به عنوان الحشد الشعبی تمامی اهداف خود را روز گذشته محقق کردیم.

وی با اشاره به منابع مالی داعش گفت: 50 درصد افراد انتحاری سعودی هستند و داعش از طرف برخی کشورها از جمله عربستان حمایت مالی می‌شود.

فرمانده نیروهای الحشد الشعبی اعلام کرد که 40 هزار شهروند در فلوجه حضور دارند که مکان آنها مشخص شده است و 8 هزار نفر تاکنون از فلوجه خارج شده‌اند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تنها 100 کیلومتر مربع تا آزادسازی فلوجه فاصله است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات