جنگ مدیریتی و استفاده از نام منصوریان برای بقا در استقلال!

در حالی که علیرضا منصوریان هنوز برگه قراردادش خشک نشده نام او وارد جنگ مدیریتی این باشگاه شده است.
به گزارش تابناک ورزشی، علیرضا منصوریان کمتر از 5 روز است که به استقلال آمده و هنوز برگه قرارداد درون باشگاهی وی خشک نشده ناخواسته خودش را وارد جنگ مدیریتی در استقلال دید!
 هواداران استقلال که از نتایج و عملکرد مربیان و مدیران این باشگاه به خصوص در چند فصل اخیر به شدت ناراضی هستند و حتی هفته گذشته مقابل وزارت ورزش تجمع کردند با حضور منصوریان در این تیم تا حدودی به آرامش نسبی رسیدند اما اختلاف در هیات مدیره باشگاه استقلال و همچنین جو منفی علیه افشارزاده به خاطر تمام وقت در اختیار نبودن وی باعث شد تا هواداران این تیم باز هم نگرانی روز های قبل از حضور منصوریان را درون خود حس کنند.
در حالی که شنیده می‌شود وزارت ورزش تصمیم دارد در باشگاه استقلال تغییرات کلی ایجاد کند اما از گوشه و کنار شنیده می‌شود منصوریان پیغام داده تا در صورت روی کار آمدن قنبرزاده از استقلال خواهد رفت.
مربی جوان و البته محبوبی که فصل گذشته تمام تلاش خود را برای استقلال شدن انجام داد و همیشه ادعا کرده با یک اشاره به این تیم می‌اید حالا وارد گروکشی و جنگ مدیریتی شده که خودش اصلا آن را دوست ندارد  و به جای آن می‌خواهد تیمش با ارامش کار را آغاز کند.
به نظر می‌رسد منصوریان بیش از اینکه دوست داشته باشد وارد جنگ مدیریتی شود به فکر بستن استقلال و آماده کردن تیمش برای فصل اینده است اما در این گیرو دار برخی از اعضای هیات مدیره و مدیران باشگاه بیشتر به فکر خود هستند و برای ماندن تلاش می‌کنند که همین رفتارها منصوریان را مردد کرده است.
باید دید آیا در نهایت آرامش بر استقلال حکمفرما می‌شود یا ...

[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جنگ مدیریتی و استفاده از نام منصوریان برای بقا در استقلال!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات