کدام هواپیمای قشم ایر در ارومیه دچار مشکل شد؟ + عکس

میزان : صبح امروز هواپیمای فوکر 100 هواپیمایی قشم ایر در ارومیه ، دچار مشکل در ارابه فرود شد. به گفته مدیرکل فرودگاههای آذربایجان غربی: هنگام فرود هواپیما در فرودگاه ارومیه به علت اعلام خلبان مبنی بر باز نشدن چرخ های هواپیما 20 دقیقه در آسمان ارومیه برای کم کردن حجم بنزین دور زد.
 
کمال پرهیزکار افزود: با مشاهده و رصد مختصصان فرودگاه معلوم شد که چرخ های هواپیما باز بوده و خلبان این هواپیما به علت نقص فنی در سیستم داخلی، باز نشدن چرخ های هواپیما را گزارش کرده است.وی ادامه داد: با اعلام باز بودن چرخ ها هواپیما توسط برج مراقبت فرودگاه ارومیه، خلبان برای احتیاط پس از 20 دقیقه دور زدن در آسمان ارومیه و کم شدن از حجم بنزین، هواپیما را بدون حادثه ای در فرودگاه ارومیه بر زمین نشاند.
 
* این هواپیما یک فروند فوکر 100 با علامت ثبتی EP-FQF بوده است.
 
هم اکنون این فوکر 100 در حال بازگشت به تهران است.

[ منبع این خبر سایت ایران-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کدام هواپیمای قشم ایر در ارومیه دچار مشکل شد؟ + عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات