فیلم: مسابقه عجیب قبرکن ها در مجارستان

اولین دوره مسابقات قبرکنی در شهر دبرسن مجارستان برگزار شده است. در این مسابقه 36 نفر در گروه‌های دو نفری برای حفر سریع‌ تر قبر به رقابت پرداختند. پرس تی وی: اولین دوره مسابقات قبرکنی در شهر دبرسن مجارستان برگزار شده است. در این مسابقه 36 نفر در گروه‌های دو نفری برای حفر سریع‌ تر قبر به رقابت پرداختند.

 این مسابقه همچنین از قوانین ساده‌ای تبعیت می‌کرد: اولین تیمی که بتواند قبری با عمق 1.6 متر، طول 2 متر و عرض 80 سانتی متر حفر کند، برنده خواهد بود.

به گفته برگزار کنندگان این مسابقه، این رقابت با هدف نشان دادن شغل قبرکنی به عنوان یک حرفه برگزار شده است.

یکی از شرکت کنندگان در این مسابقه گفت: «این افراد (قبرکن‌ها) هر روز مرگ را می‌بینند. گاهی اوقات برخی افراد آنها را مسخره می‌کنند در حالی که آنها کار می‌کنند و آنها نیز انسان هستند.» وی که خود یک قبرکن است، گفت: «ما برای پیدا کردن افرادی به منظور جایگزین کردن افراد بازنشسته با مشکل روبرو هستیم. جوانان قبرکنی را دوست ندارند و نمی‌خواهند این کار را انجام دهند.»

در این رقابت تیمی از شهر دبرسن مجارستان قهرمان شد و این تیم در رقابت منطقه‌ای قبرکن‌ها با تیم‌هایی از لهستان، جمهوری چک و اسلواکی رقابت خواهد کرد.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

فیلم: مسابقه عجیب قبرکن ها در مجارستان

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فیلم: مسابقه عجیب قبرکن ها در مجارستان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات