کارگاه کاربرد سرگرمی در نظام آموزش نوین برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در این کارگاه که ویژه مربیان و مدیران آموزش و پرورش است، تلاش می‌شود با معرفی کاربردهای اسباب‌بازی در نظام آموزش رسمی کشور و بررسی تجارب کشورهای توسعه یافته در این حوزه، اسباب‌بازی که نقش محوری در آموزش کاربردی و سیستم مبتنی بر یادگیری دارد، وارد مدارس کشور شود و آموزش‌های مهارتی و انگیزه برای یادگیری افزایش یابد.

تاثیر آموزش‌های مهارتی بر کارآفرینی و آینده شغلی، تغییر نگرش از سیستم مبتنی بر آموزش به سیستم مبتنی بر یادگیری، معرفی و تشریح عملکرد شیوه آموزشی STEAM، معرفی عملکرد کشورهای توسعه یافته در بهره‌گیری از اسباب‌بازی‌های آموزشی، معرفی بهترین اسباب‌بازی‌های آموزشی دنیا، معرفی طرح درس‌های بومی منطبق با نظام آموزش رسمی و کتاب‌های درسی، برگزاری دموی کارگاه آموزشی مهارتی اسباب‌بازی ربات باز و هیدرولیک به مدت ۳۰ دقیقه و معرفی مرکز آموزش نوآوری و خلاقیت شهر، از جمله اهداف و موضوع‌های ارایه شده در این کارگاه‌ها به شمار می‌رود.

کارگاه کاربرد اسباب‌بازی و سرگرمی در نظام آموزشی نوین از سوی شورای نظارت بر اسباب‌بازی روز ۱۱ خرداد در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار و در عین حال در روز یک‌شنبه ۱۶ خرداد تکرار شد.

شرکت دانش بنیان فن‌آوری پیشرفته کاوش‌گر (سرگرمی مهارت‌افزا) که یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه فن‌آوری‌های نرم است و تحت حمایت ستاد توسعه فن‌آوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری نیز قرار گرفته است، در برگزاری این کارگاه‌ها با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مشارکت دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کارگاه کاربرد سرگرمی در نظام آموزش نوین برگزار می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات