سید جواد رفائی دبیر اجرایی جشنواره رویش شد

جواد رفائی رئیس حوزه هنری خراسان رضوی طی حکمی از سوی معاون هنری حوزه هنری به سمت دبیر اجرایی جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش منصوب شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، سیدجواد رفائی رئیس حوزه هنری خراسان رضوی از سوی فاضل نظری معاون هنری و رئیس جشنواره‌های حوزه هنری به سمت «معاون رئیس جشنواره های حوزه هنری در جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش و همچنین دبیر اجرایی این جشنواره» منصوب شد.

در متن حکم وی آمده است:

«نظر به شایستگی‌های ارجمند و تجربه‌های موثر جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان «معاون رئیس جشنواره‌های حوزه هنری در جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش و همچنین دبیر اجرایی این جشنواره» منصوب می شوید.

از آنجا که جشنواره فیلم رویش بار دیگر این بخت را یافته است که در شهر مقدس مشهد برگزار شود، امیدوارم با انتقال دبیرخانه این جشنواره به حوزه هنری استان خراسان رضوی از مسیر برنامه‌ریزی اصولی و اجرای دقیق و منظم آن، گامی موثر در جهت تسریع در وصول به اهداف آن و تقویت نقش حوزه‌های هنری استان‌ها در نقشه فرهنگی و هنری کشور برداشته شود.»

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سید جواد رفائی دبیر اجرایی جشنواره رویش شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات