عکس امام و رهبری بر روی کاخی که صدام دستور حمله به ایران را از آنجا صادر کرد

تصویر امام و رهبری فرزندان خمینی عکس امام خامنه ای و امام خمینی را بر روی کاخ صدام برافراشتند تا به جهان بگویند باورها و اندیشه های انقلاب اسلامی است که به درون قلب ها نفوذ کرده و این عشق حتی با جنگ نظامی از بین نمی رود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»؛ جنگ  8 ساله صدام علیه ایران 19 ماه پس از پیروزی انقلاب اسلامی در31شهریور 1359 آغاز شد. زمانی که صدام از این بالکن اسلحه را به دست گرفت و به نشانه حمله به ایران شلیک کرد تا بتواند انقلاب اسلامی ایران را از بین ببرد و بتواند تهران را ظرف یک هفته فتح کند!

صدام با حمایت آمریکا و 30 کشور دیگر با تمامی قوا و توان سیاسی، نظامی و تبلیغی سعی در بدبین ساختن افکار عمومى جهان نسبت به انقلاب اسلامى ، جلوگیرى از شناسایى سیاسى جمهورى اسلامى و مخصوصا از ترویج  نهضت امام خمینى (ره) به عنوان عامل تأثیرگذار در تعیین نظم استراتژیک جهان جلوگیری کنند و به اصطلاح خودشان انقلاب اسلامی را به زانو در بیاورند!

اما دلاور مردان ایران همان هایی که به رهبری امام خمینی(ره) و پشتیبانی از نظام و انقلاب خود تا آخرین قطره خون از کشور دفاع کردند و اجازه نداند حتی یک وجب از خاک این کشور دست دشمنان بیفتد و ذره ای از اندیشه ها و دستاوردهای انقلاب از بین رود.

امروز بعد از گذشت سی و شش سال از جنگ تحمیلی این انقلاب و ارزش های انقلاب است که به درون اندیشه و قلب مسلمانان و آزادی خواهان جهان نفوذ کرده تا جایی که در سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی عکس امام خمینی و امام خامنه ای بر روی همان کاخی که صدام دستور حمله به ایران را صادر کرد برافراشته شده است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عکس امام و رهبری بر روی کاخی که صدام دستور حمله به ایران را از آنجا صادر کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات