منتظر ابلاغ طرح نهایی ساختمان خانه شهر هستیم

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا جاوید با اشاره به وضعیت ساماندهی میدان امام خمینی گفت: ساخت وساز ساختمان خانه شهر در مرحله خاک برداری و پایداری سازی قرار دارد و مشکل خاصی در فرایند اجرا وجود ندارد.

وی با اشاره به طراحی این پروژه توسط سازمان زیباسازی گفت: با توجه به نظرات اعضای شورای شهر و متخصصان و مدیران شهرداری مقرر شد که معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران گزینه نهایی را با وجود بافت تاریخی و سنتی انتخاب کرده و آن را به شورای شهر ارائه کند.

به گفته جاوید بعد از ابلاغ طرح نهایی توسط سازمان زیباسازی سازمان مهندسی عمران مناطق ساخت و ساز خانه شهر را ادامه خواهد داد.

وی تاکید کرد: با وجود تصویب بودجه عمرانی این طرح در شورای شهر مشکل اعتباری برای تکمیل طرح وجود ندارد.

جاوید با اشاره به نگاه های مختلف برای بهسازی طرح میدان امام خمینی گفت: با توجه به اینکه میدان امام خمینی بافت تاریخی و سنتی دارد نظرات گوناگونی برای بهسازی میدان وجود دارد و برخی پیچیدگی های ساخت وساز این پروژه طبیعی محسوب می شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران افزود: به دلیل این پیچیدگی معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران وظیفه هماهنگی بین معاونت خدمات شهری و معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران وشهرداری منطقه ۱۲ را به عهده دارد.

وی با اشاره به روشنی وظایف مقرر شده بین سه دستگاه مذکور گفت: احداث ساختمان خانه شهر برعهده معاونت فنی و عمرانی و بهسازی محوطه میدان و موزه علی اکبرخان صنعتی بر عهده سازمان زیباسازی و معاونت خدمات شهری است.

جاوید با رد هرگونه اهمال تعمدی در پیشبرد پروژه تاکید کرد: خوشبختانه این طرح فرایند طبیعی خودش را با دقت نظر طی کرده و مانع و مشکلی بر مسیر توسعه طرح ساماندهی میدان امام خمینی وجود ندارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «منتظر ابلاغ طرح نهایی ساختمان خانه شهر هستیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات