فعالیت مینی‌بوس‌های فرسوده شهر تهران با روح قانون مغایرت دارد

به گزارش خبرگزاری مهر، عباس جدیدی با اشاره به مصوبه شورای شهر برای اعطای تسهیلات جایگزین مینی بوس‌های فرسوده، اظهار داشت: سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تمهیدات ویژه برای حل مشکل مینی بوس‌های فرسوده دارد.

جدیدی بر مخالفت خود برای ادامه فعالیت مینی‌بوس‌های فرسوده در شهر تهران تاکید کرد و گفت: این خودروها علاوه بر تولید آلودگی فراوان، به چهره شهر شدیدا آسیب می‌زنند.

معاون نظارت شورای شهر تهران ادامه داد: فعالیت این مینی‌بوس‌ها با روح قانون در مغایرت است زیرا چند برابر سایر خودروهای دیزلی تولید آلودگی زیست محیطی می‌کنند.

وی بر لزوم برخورد قانونی با این دسته از خودروها تاکید کرد و گفت: پلیس راهور در این موارد نباید نگاه ارفاقی داشته باشد و می‌بایست قانون را با دقت و قوت اعمال کند.

جدیدی به زاویه دیگر این مساله اشاره کرد و ادامه داد: نباید به این مساله یک سویه نگاه کرد و فراموش نشود که خانواده‌ای از راه این مینی‌بوس در حال ارتزاق است اما نباید به این شکل باشد که مسیر ارتزاق یک خانواده به هزاران خانواده لطمه وارد سازد.

معاون نظارت شورای شهر تهران افزود: در مواقعی لازم است برای رعایت استانداردها، نگاه زبر و خشن قانون را نشان بدهیم.

وی در پایان به سونامی سرطان که در شهر تهران چمبره زده است اشاره کرد و تشریح کرد: عوامل مختلفی در این امر دخیل هستند که آلودگی از مهمترین آن‌ها است لذا باید در مسیر حذف آلودگی‌های موثر و عوامل تولید آن کوشا باشیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فعالیت مینی‌بوس‌های فرسوده شهر تهران با روح قانون مغایرت دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات