درآمدهای مالیاتی لرستان طی سال گذشته ۱۰۴ درصد تحقق یافت

به گزارش خبرنگار مهر، تیمور هدایتی ظهر یکشنبه در مراسم معارفه مدیرکل جدید امور اقتصاد و دارایی لرستان با اشاره به اینکه درآمدهای مالیاتی لرستان در سال ۹۴ حدود ۱۰۴ درصد تحقق یافت، اظهار داشت: لرستان در زمینه  وصول و ارسال درآمدهای مالیاتی به مرکز جزء استان های برتر کشور بوده است.

وی به تلاش های صورت گرفته برای شناسایی و مستندسازی اموال غیر منقول دولت در استان اشاره کرد و افزود: حدود شش هزار و ۵۰۰ جلد سند مالکیت اموال دولت توسط امور اقتصادی و دارایی لرستان در خزانه اسناد مالکیت نگهداری شده است.

مدیرکل سابق امور اقتصادی و دارایی لرستان افزود: این درحالی است که تا قبل از مدیریت من در این سازمان تعداد این اسناد دو هزار و ۵۰۰ سند بود و بنا به گزارش خزانه داری کشور، استان لرستان در سال ۹۴ در زمینه شناسایی اموال غیر منقول دولت رتبه سوم را کسب کرد.

هدایتی اقدامات نظارتی امور اقتصادی و دارایی لرستان را مثبت دانست و گفت: بر این اساس این سازمان طی دو سال اخیر کمترین پرونده در محاکم دیوان محاسبات را داشته است.

وی با اشاره به اینکه امور اقتصادی و دارایی لرستان در حوزه هدفمندی یارانه ها بدون حاشیه مسائل مردم را مرتفع ساخت، افزود: در برخی استان ها در بحث هدفمندی یارانه ها مشکلات زیادی وجود داشت ولی در لرستان جمعیتی بالغ بر ک میلیون و ۷۵۰ هزار نفر برای دریافت یارانه به صورت دقیق کنترل و رصد شدند.

مدیرکل سابق امور اقتصادی و دارایی لرستان به انجام مطالعات امکان سنجی ۲۵ پروژه طی امسال در حوزه سرمایه گذاری توسط این سازمان اشاره کرد و اضافه کرد: از جمله پروژه های اقتصاد مقاومتی این سازمان طراحی پورتال سرمایه گذاری استان با امکانات جدید و فراگیر بوده تا سرمایه گذاران حتی از خارج کشور بتوانند از طریق تور و بازدید مجازی در لرستان سرمایه گذاری کنند.

هدایتی گفت: بروزرسانی و چاپ مجدد کتاب راهنمای معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان از دیگر برنامه های اقتصاد مقاومتی امور اقتصادی و دارایی لرستان است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درآمدهای مالیاتی لرستان طی سال گذشته ۱۰۴ درصد تحقق یافت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات