امكانات سرمايه‌گذاری در بخش تعاون گسترش يابد

به گزارش خبرنگار مهر، محمود احمدی ظهر یكشنبه در همایش تعاون، اقتصاد مقاومتی و ایجاد شبكه فروش محصولات تعاونی‌ها در مشهد اظهار كرد: یکی از آسیب‌هایی كه در بخش تعاون وجود دارد، پراکندگی در این بخش است، هرکسی کاری انجام می‌دهد درحالی كه برخی حتی به درستی نمی‌دانند در حال انجام چه كاری هستند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از مشکلات ما در حوزه تعاون، بخش فروش و بازاریابی است که بخش‌های مختلفی اعم از اتاق تعاون، استانداری و بخش خصوصی در این زمینه فعالیت کردند اما به نتیجه نرسیدند اما ما باید به دنبال چرایی عدم موفقیت در بخش تعاون باشیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی افزود: بخشی از مشکلات از جانب ما بوده است زیرا نتوانسته‌ایم یك سیستم یکپارچه‌سازی آماده كنیم تا انتظارات بخش تعاون را در حوزه به اقتصادی را برآورده کند.

احمدی بیان كرد: یکی از آسیب‌های بخش تعاون، موروثی بودند هیئت مدیره است و اگر هم موروثی نباشد، هیئت مدیره جدید، ۱۸۰ درجه مخالف تصمیم‌های هیئت مدیره قبلی عمل می‌كنند و دلیل این مشكل هم آن است كه در این بخش فرهنگ‌سازی نکرده‌ایم همچنین ما باید در بخش تعاون علاوه بر فرهنگ‌سازی امکاناتی را فراهم كنیم تا سرعت سرمایه‌گذاری در بخش تعاون بیشتر شود.

وی تأكید كرد: با تمام کاستی‌هایی که در بخش تعاون خراسان رضوی وجود دارد، هفت هزار و ۶۴۰ تعاونی و ۱۱۴ هزار نفر اشتغال‌زایی،‌حاصل تلاش مجموعه تعاونی استان در سال ۹۴ است و خراسان رضوی در حوزه تشکیل تعاونی‌ها در جایگاه اول كشور قرار دارد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با بیان اینكه بخش تعاون از دهه شصت عبور کرده است و ما باید دهه نودی عمل کنیم، گفت: عملكرد ما باید به گونه‌ای باشد که بتوانیم ذهن مردم را از آن تعاونی که اجناس نامرغوب و بی‌کیفیت ارائه می‌داد، دور کنیم.

گفتنی است همایش تعاون، اقتصاد مقاومتی و ایجاد شبكه فروش محصولات تعاونی‌ها به دلیل وجود اشكالاتی در برگزاری، با انتقاداتی از سوی مدیر كل تعاون استان روبرو شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امكانات سرمايه‌گذاری در بخش تعاون گسترش يابد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات