تکریم بازنشستگان انگیزه بخش کارمندان است

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم عربیارمحمدی عصر یکشنبه در خلال تجلیل از پرنسل بازنشسته شرکت خطوط لوله و مخابرات شمالشرق از این مجموعه، ضمن بیان اینکه تجربه پیشکسوتان را باید قدر بدانیم، ابراز داشت: تجربه موی سپیدان گنجی ارزشمند است که به بهترین نحو ممکن برای آیندگان استفاده شود.

وی به خدمات شایان و ماندگار بازنشستگان اشاره کرد و افزود: شما تلاش گران دیروز، بزرگ خانواده خط لوله و الگوی فعالان امروز این شرکت هستید چرا که بهترین سال‌های عمر و جوانی خود را در راه اعتلا وآبادانی میهن اسلامی‌مان سپری کرده اید.

مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمالشرق خاطرنشان کرد: تمامی همت وتلاش ما در منطقه شمالشرق، ارائه خدماتی مطلوب و درخور شأن و منزلت پیشکسوتان است و برنامه‌های مختلفی از سوی روابط عمومی منطقه برای این قشر تدارک دیده شده است چرا که ما معتقدیم تکریم امروز شما در واقع احترام به آینده خودمان محسوب می شود.

بازدید از مناطق۱۲گانه خطوط لوله در دستور کار

عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان شرکت خطوط لوله و مخابرات شمالشرق، هدف از بازدید پرسنل بازنشسته این مجموعه را صرفا تحقق تقویم کاری کانون بازنشستگان ندانست و گفت: تکریم پیشکسوتان مهمترین هدف از برگزاری این مراسم است که به همت این مجموعه، چهار بازدید از مناطق ۱۲گانه شرکت در دستور کار کانون بازنشستگان خطوط لوله و مخابرات طی سال جاری قرار دارد.

محی الدین میرزایی از این بازدیدها به عنوان راهی برای اثبات ماندگاری یاد پرسنل بازنشسته در اذهان کارکنان فعلی شرکت نام برد و بیان داشت: در بین بازنشستگان شرکت اشخاص کارشناسی هستند که حاضرند بهترین تجربیات خود را به نسل فعلی و شاغل شرکت انتقال دهند لذا ما این تجربیات را گنجی غنی می دانیم.

وی مشارکت جویی از بازنشستگان در مسائل آموزشی را بسیار مفید خواند و گفت: کانون بازنشستگان خطوط لوله و مخابرات شمالشرق تنها کانونی در بین کانون های بازنشستگی وزارت نفت است که واحد آموزش را راه اندازی کرده و در این مقوله فعالانه، خدمت می‌کند.

عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران از حضور حرفه‌ای ۴۸ عضو این کانون در ورزش کوهنوردی به عنوان نمونه‌ای از تلاش این کانون برای حمایت از بازنشستگان شرکت یاد کرد و گفت: تلاش برای رفع مشکلات معیشتی این قشر از وظایف تمامی مسئولان است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تکریم بازنشستگان انگیزه بخش کارمندان است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات