یازدهمین اجلاس شهرداران جاده ابریشم در قزوین برگزار می‌شود

جاده ابریشم رئیس یازدهمین اجلاس شهرداران جاده ابریشم گفت: یازدهمین اجلاس شهرداران جاده ابریشم از دهم تا دوازدهم شهریورماه در شهر قزوین که عنوان دبیرخانه اجلاس یازدهم را به خود اختصاص داده است، برگزار می‌گردد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، مسعود نصرتی عصر امروز در دومین نشست رسمی هماهنگی یازدهمین اجلاس شهرداران جاده ابریشم که با حضور اعضای ایرانی مجمع جهانی شهرهای ابریشم در هتل امیرکبیر کاشان برگزار شد، اظهار داشت: میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور یکی از سازمان‌هایی است که نقش اساسی و مؤثری در یازدهمین اجلاس شهرداران جاده ابریشم را ایفا می‌کند.

وی افزود: هماهنگی‌های لازم در راستای برگزاری یازدهمین اجلاس و تشکیل کارگروه‌های فرهنگ، تخصصی اقتصاد و میراث فرهنگی به عمل آمد.

رئیس یازدهمین اجلاس شهرداران جاده ابریشم ارتقا و افزایش انگیزش را از جمله اهداف برگزاری یازدهمین اجلاس و این نشست هماهنگی دانست و افزود: این دو محور یکی از موضوعات قدیمی و بیرون رانده شدن از رکود و بحران‌های اقتصادی در یازدهمین اجلاس شهرداران جاده‌های ابریشم را به شمار می‌رود.

وی گفت: شهرهایی که در مسیر آبی و نیز خاکی جاده ابریشم قرار دارند در یازدهمین اجلاس شهرداران آسیایی می‌توانند از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های یکدیگر بهره‌مند شوند.
نصرتی به حضور 200 شهر از 67 کشوری که در سازمان شهرهای جاده ابریشم عضو هستند در یازدهمین اجلاس شهرداران جاده‌های ابریشم که دهم تا دوازدهم شهریور سال جاری در شهر قزوین است، اشاره کرد.

به گزارش تسنیم، دومین نشست هماهنگی یازدهمین اجلاس شهرداران آسیایی با حضور نمایندگان منطقه آزاد ماکو، سازمان میراث فرهنگی٬ شهرداری‌های اصفهان، همدان، قزوین، بندرعباس، اهواز، سمنان و منطقه 20 تهران و نیز دبیر کل مجمع شهرداران آسیایی برگزار شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یازدهمین اجلاس شهرداران جاده ابریشم در قزوین برگزار می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات