مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای سمنان معرفی شد/کسری 190 میلیون متر مکعبی مخازن زیرزمینی آب

خشکسالی و کمبود آب مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای استان سمنان با حضور مشاور وزیر نیرو و مدیرعامل منابع آب ایران معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، در آئین معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان سمنان که ساعتی پیش با حضور مدیرعامل منابع آب ایران، مشاور وزیر نیرو،استاندار سمنان و برخی مسئولان استانی برگزار شد ، ایرج حیدریان به عنوان مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای سمنان معرفی شد.

مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای استان سمنان در این نشست با اشاره به موضوع کم آبی این استان کویری بر ضرورت تعادل بخشی به منابع آبی زیرزمینی استان سمنان تأکید کرد.

ایرج حیدریان با اشاره به ضرورت احیا و تعادل بخشی منابع آبی زیرزمینی تصریح کرد: در این راستا طرح‌های متعدد تعادل بخشی منابع آبی زیرزمینی استان سمنان اجرایی می‌شود.

وی مدیریت مصرف آب در بخش‌های مختلف مصرفی در استان سمنان را از جمله این طرح‌ها عنوان و تصریح کرد: استان سمنان با کسری حدود 190 میلیون متر مکعبی آب در مخازن زیرزمینی مواجه است.

مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای استان سمنان بر ضرورت ادامه پیگیری‌ها برای اجرای طرح ملی انتقال آب دریای خزر به استان سمنان تأکید کرد.

به گزارش تسنیم؛ ایرج حیدریان پیش از این نمایندگی وزارت نیرو در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان گلستان را بر عهده داشته و همچنین مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

در این آئین ضمن معارفه مدیر عامل جدید شرکت آب منطقه‌ای استان از زحمات 6 ساله اتابک جعفری مدیرعامل پیشین شرکت آب منطقه‌ای استان سمنان تقدیر شد.

اتابک جعفری نیز به سمت مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان سیستان و بلوچستان منصوب شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای سمنان معرفی شد/کسری 190 میلیون متر مکعبی مخازن زیرزمینی آب» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات