ظرفیت دانشگاه زابل برای توسعه منطقه سیستان به‌کارگیری شود

آرم دانشگاه زابل مشاور استاندار سیستان و بلوچستان در امور سازمان‌های مردم نهاد گفت: ظرفیت دانشگاه زابل برای توسعه منطقه سیستان به‌کارگیری شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زابل، صفر اسلامی پیش از ظهر امروز در بازدید از قسمت‌های مختلف مجتمع تفریحی، آموزشی و پژوهشی  بقیه الله الاعظم دانشگاه زابل اظهار داشت: دانشگاه زابل با توجه به رسالت خود می تواند نقش بسزایی در تحولات منطقه داشته باشد.

مشاور استاندار در امور سازمان‌های مردم‌نهاد ضمن ابراز خرسندی از فعالیت‌های صورت گرفته در مجتمع بقیه‌الله‌الاعظم چاه نیمه گفت: با توجه بر تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری مبنی بر مقاوم‌سازی اقتصاد که متکی بر توانمندی‌های بومی است، دانشگاه زابل با در اختیار قرار دادن تجربیات خود در این زمینه می‌تواند الگویی مناسب برای ترویج فرهنگ اقتصاد درون زا و کارآفرین در جامعه بوده و زمینه را برای توسعه همه جانبه در منطقه سیستان مهیا سازد.

اسلامی تصریح کرد: وی افزود: ظرفیتهای ایجاد شده در دانشگاه زابل اثرگذار در منطقه بوده است به طوری که با اتخاذ راهبرد مشارکت اعضای هیئت علمی در کارهای اجرایی، در کنار توجه به افکار عمومی، می توان از خلاقیت و ابتکار دانشگاهیان در پیشرفت بیشتر منطقه و اثرگذاری دانشگاه بهره برد و تبیین برخی راهبردهای آتی در خصوص عمران و آبادانی سیستان و لزوم تعامل و مشارکت دانشگاهیان در خصوص محورهای رشد و آبادانی الزامی است.

وی افزود: عملکرد دانشگاه زابل در خصوص تقویت امید به زندگی در مردم منطقه و الگوسازی فعالیت‌های اقتصادی مولد و کم هزینه در راستای بهبود معیشت مردم و تقویت اقتصاد درون محور ستودنی است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ظرفیت دانشگاه زابل برای توسعه منطقه سیستان به‌کارگیری شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات