نبود نظارت در ساختار شورای شهر تبریز/رسانه‌ها از سوی شهرداری تهدید و یا تطمیع می‌شوند

علی شیاری شورای شهر تبریز عضو شورای شهر تبریز با انتقاد از عدم وجود نظارت در ساختار شورای شهر، گفت: تنها چیزی که در شورای شهر تبریز وجود ندارد مسئله نظارت، بررسی و کار کارشناسی است و هر اندازه که در این باره تذکر می‌دهیم از عدم توجه خسته می‌شویم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، علی شیاری در جلسه امروز شورای شهر تبریز با انتقاد از عدم وجود نظارت در ساختار شورای شهر، اظهار داشت: تنها چیزی که در شورای شهر تبریز وجود ندارد مسئله نظارت، بررسی و کار کارشناسی است و هر اندازه که در این باره تذکر می‌دهیم از عدم توجه خسته می‌شویم.

وی افزود: در جلسه شورای شهر نیز برای هبه به مساجد تفاوت قائل می‌شوند، مثلاً برای اختصاص یک میلیون یا دو میلیون به فلان مسجد می‌گویند در بحران مالی هستیم و پول نداریم ولی برای هبه به فلان مسجد در منطقه مرفه نشین تبریز چندصد میلیون هبه می‌دهند.

عضو شورای شهر تبریز با انتقاد از عملکرد روابط عمومی شهرداری یادآور شد: فکری به حال روابط عمومی شهرداری کنید، رسانه‌ها تهدید و یا تطمیع می‌شوند و در برنامه شهریمیز یک عضو شورا تاکنون 2 یا 3 بار پیش از عید در آن شرکت داشته ولی منتقدین جایی در آن ندارند.

شهرام دبیری نیز در ابتدای جلسه با اشاره به 14 خرداد ماه سالروز رحلت امام خمینی (ره)، اظهار داشت: حضرت امام (ره) جزو مدرسین و مجتهدین حوزه علمیه قم بودند که پس از اعتراضات ایشان در 15 خرداد سال 42، باعث یورش وحشیانه رژیم پهلوی به حوزه علمیه و آغاز اعتراضات و در نتیجه پیروزی انقلاب شد.

وی ادامه داد: رهبری داهیانه امام (ره) و اتحاد ملی مردم ایران بود که سبب به ثمر رسیدن و پیروزی انقلاب اسلامی شد.

رئیس شورای شهر تبریز همچنین با تبریک 16 خرداد ماه، روز جهانی محیط زیست یادآور شد: در اصل 50 قانون اساسی نسبت به این مسئله توجه شده و ضروری است تمام آحاد جامعه خصوصاً برنامه‌های شورای شهر و شهرداری تبریز در این زمینه باشد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نبود نظارت در ساختار شورای شهر تبریز/رسانه‌ها از سوی شهرداری تهدید و یا تطمیع می‌شوند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات