مجوزهای سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند 72 ساعته صادر می‌شود

صفدری زاده رئیس سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی رئیس سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی با بیان اینکه تمام امکانات و شرایط لازم برای سرمایه‌گذاری در این منطقه اقتصادی فراهم است گفت: تمام مجوزهای سرمایه گذاری مورد نیاز در مدت ۷۲ ساعت صادر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، مرتضی صفدری‌زاده در کارگاه آموزشی، دانستنی‌های تجارت آزاد در بازارهای بین‌المللی که عصر امروز در سالن همایش منطقه ویژه اقتصادی برگزار شد هدف از برگزاری این همایش را شناسایی و آمادگی برای حضور در بازارهای جهانی و بیان دغدغه‌های اقتصاد و تجارت خارجی عنوان کرد.

وی اظهار داشت: شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی که با همت منطقه ویژه اقتصادی برگزار شد با اصول شناسایی بازارهای بین‌المللی، راهبردهای ورود به بازارهای بین‌المللی و قوانین تجارت بین‌الملل آشنا شدند.

رئیس سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی گفت: سرمایه‌گذاری در این منطقه 15 تا 20 درصد با سرمایه‌گذاری خارج از منطقه ویژه اقتصادی تفاوت دارد و این توان و قدرت سرمایه‌گذاری برای فعالیت اقتصادی را افزایش می‌دهد.

صفدری‌زاده با اشاره به فضای مناسب پسابرجام افزود: در شرایط کنونی بسیاری از کشورهای دنیا به دنبال برقراری ارتباط با ایران هستند که باید از آن بیشترین بهره را جست چرا که این فضا پایدار نخواهد ماند و با عادی شدن این مسئله در سال‌های آینده این فرصت طلایی تکرار نشدنی است.

وی بیان کرد: منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی نگاهی ویژه‌ای به سرمایه‌گذاری دارد و با توجه به خصوصی بودن این سازمان درک متقابلی از دغدغه‌ها و مسائل پیش روی فعالان اقتصادی و تولیدی وجود دارد.

رئیس سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاری خارجی یکی از نکات قابل توجیح در منطقه ویژه اقتصادی است بیان داشت: اقتصاد مقاومتی تأکید رهبری یعنی تکیه بر توان داخلی است و ما در منطقه ویژه اقتصادی به دنبال افزایش صادرات با راهبرد اقتصاد مقاومتی هستیم.

کارگاه آموزشی دانستنی های تجارت آزاد در بازارهای بین‌المللی با حضور فعالان اقتصادی و تولیدی، تعاونی‌های کارآفرین و کارشناسان و مدیران در منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی برگزار شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجوزهای سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند 72 ساعته صادر می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات