لیبی با حضور نیروهای خارجی در این کشور مخالف است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الیوم السابع، «جاناتان وینر» فرستاده آمریکا به لیبی اعلام کرد که «فائز السراج» رئیس شورای ریاست جمهوری لیبی با حضور نیروهای خارجی در این کشور مخالف است.

بر اساس این گزارش جاناتان وینر در صفحه توئیتر خود در این خصوص نوشت: فائز السراج از جامعه جهانی برای مبارزه با تروریسم و آموزش نیروهای لیبی درخواست کمک کرده است.

فائز السراج پیش از این در مجامع عمومی بارها تاکید کرده بود که آنچه لیبی بدان نیازمند است، کمک است نه مداخله نظامی در این کشور.

از سوی دیگر «احمد معیتیق» معاون فائز السراج عنوان کرد: چالش حقیقی پس از آزادسازی شهر سرت از تروریسم، ساخت نهادهای کشور به ویژه مراکز امنیتی، نظامی و شوراهای شهر است و پس از آن نیز باید مسئولیت ها و ماموریت ها به این نهادها واگذار گردد نه به افراد.

وی در ادامه سخنان خود تاکید کرد که باید به وسیله همت جوانان لیبی که ستون کشور محسوب می شوند، با تروریسم مبارزه کرد.

معیتیق همچنین گفت: نیروهای تابع دولت وحدت ملی به آزادسازی شهر سرت نزدیک می شوند و آنها توانایی خود را در مبارزه با تروریسم و گروه های تکفیری ثابت کرده اند. پس از آن نیز اقدام به ساخت نهادها و موسسات شهر سرت می کنیم تا جوانان نیز به این شهر بازگردند.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لیبی با حضور نیروهای خارجی در این کشور مخالف است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات