تداوم ادعاهای واهی و کینه‌توازنه رژیم آل‌خلیفه علیه ایران

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، مقامات رژیم آل خلیفه همچنان به اتهام زنی های کینه توزانه خود علیه جمهوری اسلامی ایران ادامه می دهند.

بر اساس این گزارش، مقامات آل خلیفه در راستای سیاست شکست خورده خود که مبتنی بر خدشه وارد کردن به چهره جمهوری اسلامی ایران است، مدعی شدند که هشت نفر از محکومین پرونده های تروریستی که قصد فرار به ایران را داشتند، بازداشت کرده اند.

مقامات آل خلیفه مدعی شده اند: هشت نفر از محکومین امنیتی که قصد فرار به ایران را داشتند در شمال کشور شناسایی و پس از تعقیب، بازداشت شدند.

این در حالی است که حدود دو هفته پیش نیز «علی بن محمد الرمیحی» وزیر اطلاع رسانی بحرین در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن بار دیگر ضمن طرح ادعاهای تکراری این کشور علیه ایران مدعی شده بود که تهران مخل امنیت جهان عرب است.

ادعاهای تعجب برانگیز و مکرر رژیم آل خلیفه علیه جمهوری اسلامی ایران با هدف انتقام جویی از تهران به دلیل حمایت های آن از مطالبات مشروع انقلابیون بحرینی مطرح می شود.

مقامات بحرینی که از انجام هرگونه اقدامی علیه ایران عاجز هستند، تلاش می کنند تا با اتخاذ مواضع ضد ایرانی از یک سو به عقده گشایی علیه تهران پرداخته و از سوی دیگر خوش خدمتی خود به خاندان سعودی در پیروی از آنها را بیش از پیش به اثبات برسانند.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تداوم ادعاهای واهی و کینه‌توازنه رژیم آل‌خلیفه علیه ایران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات