صحت انتخابات ششمین دوره شورای سیاستگذاری حزب حاما مجددا تایید شد

به گزارش ایرنا از روابط عمومی حزب اراده ملت ایران، در پی برگزاری انتخابات ششمین دوره شورای سیاستگذاری این حزب در هفتمین کنگره ملی مورخ اول اسفند سال 1393 برگزار گردید و بدنبال بروز اعتراضات غیر منطقی برخی کاندیداهای حزبی برای انتخاب در این شورا و دامن زدن به تنش های بی پایه مبنی بر بروز تخلف و تقلب در انتخابات کنگره ملی و حاشیه سازی ها؛ بدینوسیله اعلام می دارد پس که با طی مراحل قانونی تایید کنگره ملی و تصدیق اسناد انتخاباتی آن توسط وزارت محترم کشور و کمیسیون ماده 10 قانون فعالیت احزاب و انتشار روزنامه رسمی مربوط به کنگره در تاریخ 19 اردیبهشت ماه 95 بصورت رسمی، واهی بودن ادعای معترضین و صحت این انتخابات را تایید می نماید .

متن این روزنامه به شرح ذیل است؛
نظر به ماده 15 قانون فعالیتهای احزاب و جمعیتها و تبصره های 1 و 2 ماده 5 آیین نامه اجرایی آن و براساس مصوبه جلسه 26/5/94کمیسیون ماده 10 احزاب، بدینوسیله اسامی اعضای منتخب شورای سیاستگذاری (برای مدت 2 سال) و بازرسین (برای مدت 2 سال) 'حزب رااده ملت یران ' که در مجمع عمومی مورخ 1/12/93تشکل سیاسی مذکور انتخاب شده اند بشرح زیر اعلام می شود.
لازم بذکر است هفتمین کنگره حزب اراده ملت ایران صبح روز جمعه اول اسفند ماه سال 1393 با شعار حاکمیت قانون؛ برنامه‌ریزی صحیح؛ مدیریت شایسته در سالن اجتماعات پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهی برگزار شد.
سیام**1058 /1449

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صحت انتخابات ششمین دوره شورای سیاستگذاری حزب حاما مجددا تایید شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات